Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková šla s pravdou ven: Ukázala fotky a řekla, co dělá s fešákem Zonygou

+ Dalších 7 fotografií
Pravda o vztahu
Náhodné setkání? To těžko! Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) si trvala na tom, že společný let s fešákem Tomášem Zonygou (26) rozhodně neplánovala. Jenomže o pár hodin později odhalila fotky, jimiž svoje předešlá slova popřela!

„Potkala jsem na letišti známého, tak to bude ok,“ reagovala Lucie Vondráčková (39) na úterní fotky z letiště, na kterých se usmívá na fešáka Tomáše Zonygu (26). Spekulace, že nešlo o náhodné setkání a mezi dvojicí je něco víc, se začaly šířit takřka okamžitě.

A přinejmenším první část domněnek Vondráčková sama potvrdila. Do letadla do kanadského Montrealu nastupovali bok po boku záměrně. Zpěvačka bude se sportovcem hrát ve filmu.

Jako jasný důkaz zveřejnila Lucie i fotky přímo z placu! „Montreal a natáčení nového filmu s českým parkuristou a hercem Tomášem Zonygou a polskou herečkou Lilianou Komorowskou,“ prozradila Vondráčková na Facebooku a nezapomněla přidat usměvavého smajlíka. Že by jím ponoukala fanoušky číst mezi řádky?

Dalším vodítkem může být poklona, kterou Tomáš vysekl Lucii na svém Instagramu. „Hezky o mně mluví. Přál bych to stejný i Vondrajdě. Je fakt dost v pohodě,“ chválil ji Zonyga v reakci na články o jejich údajném románku.

Jak jsme už na eXtra.cz psali, podle našich informací k sobě mají skutečně blíž, než se zpěvačka snaží dávat najevo. Důvod k tajnostem a mlžení by nebyl, kdyby se Vondráčková nerozváděla s Tomášem Plekancem (36). Advokáti by z románku nemuseli mít radost, opuštěná matka, která zažila zradu, se jim totiž do krámu hodí víc než zamilovaná žena zářící štěstím.

A zatímco Lucie Vondráčková píše o náhodných setkáních, Plekanec už čeká se svou novou láskou Lucií Šafářovou (32) miminko…

Mohlo by vás zajímat

Další články