Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková si zase od Plekance převzala syny: Manželovi je ale bude muset vrátit

+ Dalších 20 fotografií
PŘÍLET
Jak redakce eXtra.cz jako první již informovala, Lucie Vondráčková (39) v pátek po třinácté hodině odpolední dorazila pravidelným spojem z Montrealu do Prahy. Při té příležitosti se svěřila s pár větami o tom, jak to bude nyní s ní a syny dál.

„Těším se na kluky. Hned dnes si je vyzvednu. Už se jich zase nemůžu dočkat. Jsme domluvení na tom, jak strávit prázdniny,“ řekla TopStaru neurčitě. Myslela tím pravděpodobně domluvu s otcem dětí Tomášem Plekancem, který prcky přivezl v úterý do České republiky poté, co to musel přikázat soud, neboť rodiče se nemohli shodnout na tom, kde mají trvale žít.

Zpěvačka chtěla zůstat v Kanadě, zatímco hokejista trval na tom, že jejich synové, i podle údajné dlouhodobé domluvy manželů, patří do ČR, což nakonec potvrdila i kanadská justice.

Plány

Když jsou už kluci tady a od táty je už konečně nedělí obrovská vzdálenost, je téměř jisté, že během léta je budou mít oba rodiče stejnou dobu, takže nejspíš každý z nich měsíc v kuse.

„Už je všechno připravené. Už se těším. Pojedeme na různá místa. Budeme v Čechách,“ prohlásila pak zpěvačka, kterou přišla na letiště přivítat kamarádka, spisovatelka Markéta Zahradníková. Ta je dcerou Jiřího Zmožka a ségrou Marcela Zmožka. Lucie Vondráčková (39) u ní trávila hodně času již během loňského léta, když se rozešla s manželem.

Mohlo by vás zajímat

Další články