Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková si užívá prázdniny s dětmi: Po Praze s nimi jezdí skromně autobusem

Zdroj: extra.cz
+ Další fotografie
zpěvačka v česku
Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) si po návratu z Kanady užívá čas se svými syny v Praze. Ani jako slavná osobnost se nebojí cest hromadnou dopravou a tak s dětmi vyrazila autobusem na návštěvu k babičce, po které bude následovat odpoledne strávené na koupališti. Co však další cestující zarazilo je, že se svými syny mluvila dvojjazyčně.

Lucie Vondráčková se už vzpamatovala z návratu do Česka. Do vlasti se znovu nastěhovala poté, co strávila dlouhá léta v Kanadě, a dle fotek na jejích sociálních sítích není těžké usoudit, že si skutečně užívá krás zdejší přírody. Nyní na chvíli vyměnila klid za ruch velkoměsta a rozhodla se se svými syny dopravovat po Praze autobusem. Slavná zpěvačka evidentně netrpí hvězdnými manýry.

Zpěvačka měla jasný plán - s kluky navštíví babičku a následně se odeberou na koupaliště, kde si budou užívat horké odpoledne u vody. Tyto plány však svým synům sdělovala dvakrát - ke staršímu synovi Matyášovi mluvila česky, mladší Adam si denní program vyslechl v angličtině, na kterou je z Kanady pochopitelně zvyklejší. Nepochybně je ale dobře, že kluky neučí na velký luxus a zvyká je i na jízdu MHD, které se ani sama neštítí.

Babička se na své vnuky jistě těší a má pro ně připravený skvělý oběd. Lucie už je přichystaná k vodě a pod oblečením už má oblečené plavky, aby mohla jen všechno shodit a se svými syny skočit do vody. Dřív nebo později je totiž bude muset vrátit Tomášovi Plekancovi, který pro ně se svou těhotnou partnerkou Lucií Šafářovou jistě bude mít vymyšlený další, taktéž zábavný program.

Související články

Další články