Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková si uměla vybrat: Petr Vojnar předvedl vysekanou postavu

Lucie Vondráčková si uměla vybrat: Petr Vojnar předvedl vysekanou postavu
Zdroj: Se souhlasem Petra Vojnara
+ Další 4 fotografie

Lucie Vondráčková (41) a moderátor Petr Vojnar (45) v sobě našli zalíbení rozhodně především kvůli splynutí duší, ale i fyzično určitě musí hrát roli. Zpěvačka o sebe dbá, hodně se pohybuje a jí zdravě. Petr také rozhodně není cvalík válící se jen u televize. Podívejte se, jaké tělo měl minimálně ještě před časem!

Petr Vojnar byl velmi atraktivní

Bývalý člen chlapecké kapely T-Boyz, moderátor Petr Vojnar, o sebe také dost pečoval, často „zvedal železa“ a všelijak jinak sportoval, takže není divu, že se mohl chlubit pekáčem buchet.

Před sedmi lety se dokonce před fotoaparátem mohl ukázat takzvaně „full frontal“ a jeho fanynky si mohly udělat jasnou představu o tom, jaký je muž.

Lucie Vondráčková by lenocha nesnesla

Zpěvačka Lucie Vondráčková žila se špičkovými sportovci, takže lenocha bez chuti dát si občas pořádně do těla by určitě nesnesla. A zdá se, že Vojnar jí kromě srdce na dlani a výřečnosti může nabídnout i dostatek fyzické atraktivity…

Fanynky zpěvačky se nyní především obávají, jestli nenarazila na "zlatokopku v mužském těle". Redaktor eXtra.cz ale před řadou let našel Vojnarovu peněženku plnou zlatých kreditek (samozřejmě mu ji odevzdal), takže jestli nebyl úplně lenivý, asi nebude žádný chudáček, který by potřeboval zachránit z Plekancových peněz.

Jak se dali dohromady

Dvojice se sblížila už před nějakou dobou.

Někdo by možná čekal, že se na sebe vrhli hned po natáčení videoklipu pro kontroverzního rappera Raega o lásce, které proběhlo zhruba před třemi měsíci a na němž oba spolupracovali ještě jako kolegové z branže. Ve videu s názvem Potřebuju pauzu si zahráli partnery, Petr Vojnar byl zpěvačce podle pokynů scénáře i nevěrný. A objevily se v něm i líbací scény.

„Ve skutečnosti to ale tam ještě neproběhlo. Sympatie mezi nimi přeskočily a narostly až později. Bylo to tehdy, když Lucka začala natáčet nové songy ve studiu, s nímž Petr také spolupracuje. Dost se tam pohybuje, takže začali komunikovat a pověstná jiskra zafungovala,“ tvrdila pro eXtra.cz důvěryhodná kamarádka Lucie.

Související články

Další články