Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková si nevidí do pusy? Svědectví, které dnes úplně popírá!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
VÁLKA O STAMILIONY
Když se nedávno Lucie Vondráčková (38) rozhodla i se syny vrátit do Kanady, přestože po oznámení rozvodu Tomáš Plekanec (35) už chtěl, aby zůstali v Česku, když se blíží jeho konec v NHL, zpěvačka to obhajovala tím, že kluci by měli mít tátu nablízku. Dnes je od hokejisty dělí oceán a tisíce kilometrů. Není to ale jediný rozpor mezi Lucčinými povídačkami a realitou!

Tomáš Plekanec sice doufá, že kluky na Vánoce uvidí, nic ale není jisté. Možná je spatří až v únoru, když jeho žena přijede na premiéru filmu Léto s gentlemanem, v němž hrála. Je z ní prostě Kanaďanka jak poleno!

Redakce eXtra.cz trochu zapátrala v archivech, z nichž vylezly zajímavé věci. Lucie sice nyní říká, že jsou kanadská rodina, protože v této zemi žije už řadu let, narodily se tam obě děti, chodí tam do školky a školy, a proto tam s nimi chce zůstat. Jenže v drtivé většině případů v nedávné minulosti mluvila jinak.

Slibovala návrat

„Já jsem tady (v ČR – pozn. red.) žila 30 let a počítáme, že jednou se vrátíme a budeme žít tady. Máme to tady rádi. Neuvažujeme o tom, že bychom zůstali v Kanadě. Tam je moc velká zima. I doma spolu všichni mluvíme česky,“ svěřila se loni v jednom z rozhovorů.

„Jsem doma v České republice. V Kanadě jsem jen proto, že tam můj muž pracuje,“ tvrdila zase ve Story před dvěma lety.

„Nebojte, můj domov je v Čechách. V Kanadě jsme jen na návštěvě,“ dušovala se v Blesk magazínu v únoru 2016.

Změna kvůli penězům?

Dnes je všechno najednou jinak. Není divu, že pak řada lidí spekuluje, jestli to vážně není jen kvůli penězům. V Česku by po rozvodu odešla s holým zadkem, soud by Tomášovi nařídil jen výživné pro děti.

V Kanadě má šanci na paradoxně podobně vysoké alimenty pro prcky, navíc ale i na část manželova majetku, na který by u nás vůbec nedosáhla. K tomu si ale ještě navíc požádala na výživné pro manželku, přestože podle různých názorů se většinou přiřkne na určitou dobu ženám, které byly víc než dvacet let v domácnosti a ztratily kontakt se svou profesí a trhem práce.

Tak uvidíme, jestli se taktika zahnízdění v Kanadě vyplatí, rozvod se kvůli tomu vážně bude konat tam, nebo Lucku čeká hořké zklamání…

Související články

Další články