Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Lucie Vondráčková si na sentiment nepotrpí. Nerada vzpomínám, jdu stále vpřed, říká chladnokrevně

+ Další 4 fotografie

Známá herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková to v životě vůbec neměla jednoduché a rozhodně nikdy nic neměla zadarmo. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o svém dětství i tom, jak vzpomíná na začátky své kariéry. 

Jde pouze vpřed

Zpěvačka Lucie Vondráčková se už od útlých let snažila prosadit v hudební a herecké branži, kdy měla jen omezené možnosti, přesto si nemyslí, že by to měli dnešní muzikanti lehčí. "Jsou různé soutěže, když jsem začínala já, tak byla jedna soutěž v jednom časopise, ale zase je větší konkurence, takže myslím, že každá doba má něco plusového a mínusového," řekla eXtra.cz Vondráčková na křtu videoklipu zpěváka Davida Peta.

Překvapilo nás, že Lucie na své hudební začátky prý vůbec nevzpomíná. "Já jdu pořád dopředu, teď zrovna dělám desku, takže nemám čas na nějaký vzpomínání," uvedla s úsměvem někdejší Marmeláda, která v osobním životě prožila pár pořádných kopanců, přesto se ale vždy dokázala sebrat a jít dál.

Chtěla být veterinářkou

Lucie se zpěvu a herectví věnovala už od malička, podle svých slov šla studovat to, co nejvíce milovala, a běžné dětství jí prý nechybělo. "Nikdy jsem ani nepřemýšlela nad tím, že bych měla dělat něco jinýho. Jednou jsem byla na vážkách, jestli bych neměla dělat něco se zvířaty, ale to si pak člověk může vyzkoušet, když hraje," uvedla umělkyně, která má v letošním roce prý tolik projektů, že sama neví, kam dřív skočit.

Své soukromí si Lucie střeží, zvláště co se týče milostného života. I když se čas od času objevila na Instagramu fotka s mladým MMA zápasníkem Zdeňkem Polívkou, jejich vztah nikdy nepotvrdila.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy