Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lucie Vondráčková se zabydluje ve vile za 24 milionů: Útulný byt s nádechem přírody

Lucie Vondráčková se zabydluje ve vile za 24 milionů: Útulný byt s nádechem přírody
Zdroj: Se souhlasem Lucie Vondráčkov=, eXtra.cz/Martin Procházka
+ Dalších 17 fotografií
nový začátek
Lucie Vondráčková (40) se po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem (37) rozhodla začít od znova a nedávno si pořídila v pražské Libuši bydlení v hodnotě přes 24 milionů korun. Zpěvačka na koupi dvou za socialismu svépomocí postavených domů použila peníze z prodeje manželem darovaného drahého bytu na Kavčích horách. Sympatická Lucie se v domě již pomalu zabydluje a postupně jej zútulňuje. Se svými fanoušky na sociálních sítích se podělila o pár snímků. které odkrývají kousíček jejího přísně střeženého soukromí.

Není tomu tak dávno, co Lucie Vondráčková (40) udělala definitivní tečku za nevydařeném manželství s hokejistou Tomášem Plekancem (37). Bývalý manžel Vondráčkové daroval drahý byt na Kavčích Horách, který zpěvačka prodala a následně si koupila honosnou vilu na rozhraní Libuše a Kamýku.

Dva za socialismu svépomocí postavené domy vyšly oblíbenou českou zpěvačku zhruba na 24 milionů korun. Interiér ale nebyl podle Lucčiných představ, a tak využila koronavirovou krizi k tomu, aby jej kompletně zútulnila.

Blízko domu se také nachází britská škola a školka, kde docházejí její a hokejistovi synové. Vila stojí v klidné čtvrti, ale na druhou stranu je výhoda, že to mají všude blízko. Na první pohled je ale zřejmé, že dům bude potřebovat menší rekonstrukci.

Lucie Vondráčková zvelebuje interiér

Zpěvačka si své soukromí bedlivě chrání, ale svým fanouškům dala na sociálních sítích nahlédnout do jednoho z pokojů bytu. Lucie je milovnicí koček a sama je majitelkou dvou chlupatých mazlíčků. Mezi doplňky bytu tak nechybí obrazy s kočkami a nelze ani přehlédnout, že zpěvačka má ráda tlumené barvy a přírodní materiály.

Vše je zatím v procesu a v současné době není dům ve finální podobě. Tak snad si ho Lucie společně se svými kluky vyšperkuje podle svých představ a začnou znova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy