Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková se vrací do Česka: Jak se k tomu staví Plekanec?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
velký návrat
Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) se původně do Česka měla vrátit až na únorovou premiéru filmu Léto s gentlemanem. Pracovní povinnosti ji ale do vlasti přivedou dříve, než si ona sama myslela. Zpěvačka v lednu přiletí pokřtít své nové album Růže. Jak se k jejímu příjezdu staví Tomáš Plekanec (36)?

Ačkoliv Lucie a Tomáš už nějakou dobu pár netvoří, spojují je jejich dva synové Matyáš a Adam. Ti jsou spolu s Lucií stále v Kanadě, kde bude neúplná rodinka pravděpodobně trávit i vánoční svátky. Návrat do České republiky Lucie plánuje až v lednu, křest vlastního alba ji přivál do domoviny o měsíc dřív, než zpěvačka původně zamýšlela.

Křest jejího alba Růže se měl konat už v listopadu, kdy měla být Lucie přítomna pouze pomocí videohovoru. Podle serveru expres.cz se plány nakonec změnily a křest byl posunut na leden, kdy už by měla být Vondráčková osobně přítomná.

I když se zdá, že do návratu Lucie a jejích dětí zbývá jen chvilka, v Kanadě budou stále trávit Vánoce. To se nemusí líbit Tomášovi Plekancovi, otci dětí, který se do Česka nedávno vrátil právě za účelem trávit se syny co nejvíce času. Kvůli dětem se vzdal i hraní hokeje v Kanadě a s Lucií se pře o to, s kým by měli kluci být během Vánoc.

Související články

Další články