Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková se ukázala ve svatebním: Předběhne se sňatkem Tomáše Plekance?

Lucie Vondráčková se ukázala ve svatebním: Předběhne se sňatkem Tomáše Plekance?
Zdroj: Instagram Lucie Vondráčkové
+ Dalších 12 fotografií
Novinka
Lucie Vondráčková vypadá s postupujícím věkem stále lépe. V kariéře zpěvačky se jí daří a v milostných vztazích možná také. Svým fanouškům totiž představila zamilovanou píseň a oblékla se do svatebního. Rozvod s Tomášem Plekancem ji už netíží.

Od rozvodu Lucie Vondráčkové (40) a hokejisty Tomáše Plekance (37) už uběhl nějaký čas. Zpěvačka se ale nehroutí a v poslední době jen září štěstím. Usměvavá maminka dvou kluků si užívá léto, jak se patří. Nedávno se na sociálních sítích pochlubila skvělou novinou. Svým fanouškům se předvedla v nádherných svatebních šatech. Chystá snad druhou svatbu?

Ty, kteří by jí nového ženicha přáli, asi zpěvačka zklame. Do bílého se totiž oblékla jen kvůli chystanému videoklipu k její nové písni Růže. Jako nevěstě jí to opravdu sluší. Toho si všimli i její sledující a kromě pěveckého talentu jí pochválili i svatební šaty. "Překrásná píseň, ale Lucko, vám to děsně sluší. Moc vám fandím a jsem ráda, že už vás bude více vidět," napsala jedna z komentujících pod Lucčin příspěvek na Instagramu.

Svatbu ale podle některých teorií chystá spíš její bývalý manžel Tomáš Plekanec, který nyní žije s tenistkou Lucií Šafářovou (33) s níž si pořídil dceru. Lucie totiž byla na Instagramu spatřena s třpytivým kroužkem na prsteníčku. Na to, kdo z nich nakonec veselku uspořádá dřív, si ale budeme muset počkat.

Související články

Další články