Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lucie Vondráčková se pochlubila těhotenským bříškem: Láskyplné dotyky v 5. měsíci

Lucka rozhodně nevypadá na 40.
Zdroj: Archiv Lucie Vondráčkové
+ Dalších 11 fotografií
Těhotenství
Lucie Vondráčková (40) si připomněla rok 2011, kdy byla těhotná s Tomášem Plekancem (37). V té době čekala syna Matyáše a v pátém měsíci se nechala nafotit profi fotografkou. Na svém Instagramu fotky sdílela a sklidila samou chválu. Fanoušci ani nevěřili svým očím, že byla v polovině těhotenství!

Každý si rád zavzpomíná na momenty, které se do jejich života zapsaly jako ty nejdůležitější ze všech. Zpěvačka Lucie Vondráčková se na svém Instagramu pochlubila třemi fotkami z profesionálního focení z roku 2011, kdy s Tomášem Plekancem čekala syna Matyáše. Všechny snímky jsou sice černobílé, ale něco na nich je...

Stejná jako před devíti lety

Vondráčková se totiž láskyplně dotýká svého těhotenského bříška, což snímkům dodává jisté kouzlo. Někteří fanoušci vůbec nepoznali, že byla Lucie v té době těhotná, ba dokonce v pátém měsíci. "Těhotná?" divila se jedna z uživatelek v domnění, že je Lucie těhotná aktuálně. Zpěvačka sklidila i spoustu chvály a lidé podotkli, že vůbec nestárne. Vondráčková totiž vypadá skoro stejně, jako vypadala před devíti lety.

Syna Matyáše Vondráčková porodila 5. prosince. Tehdy pro Snídani s Novou prozradila, že se měl chlapeček narodit až v lednu, ale přišel na svět dřív. Vondráčková má s Plekancem syny Matyáše a Adama. S hokejistou manželství neklaplo a Plekanec je teď šťastný s Lucií Šafářovou (33), se kterou má malou Leontýnku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy