Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková: S elektrikářem to nevyšlo…

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
GLOSA
GLOSA: Jak se dnes má Lucie Vondráčková (38)? Má novou lásku? Hovořilo se o elektrikáři.

Co redakci prozradil zdroj? „Všimla si, že výborně maká. Nedivila bych se, kdyby ji zaujal i vizuálně, je to hezoun a když za sebou tahal všechny ty kabely, byl na něj moc fajn pohled. Každopádně hned dostal místo prvního asistenta režie, protože ten původní moc nefungoval. A osvědčil se ve všech směrech. S Luckou si okamžitě padli do oka. Vyloženě to mezi nimi začalo jiskřit. Začali spolu trávit čas i v soukromí,“ prozradila eXtra.cz účastnice natáčení Hotelu Limbo.

Rozvádějící se manželka Tomáše Plekance na to hned zareagovala.

„Ahoj, nechodím s žádným silničářem, betonářem, svačinářem, topenářem, doktorem, inženýrem ani elektrikářem,“ napsala si na Facebook Lucie Vondráčková.

„Jsem tu s dětmi, lítám do školy a školky a od soudu a ze soudu a na chlapy nemám ani pomyšlení. Jsem ráda, že jsem ráda. Lidi ze štábu loňského filmu Hotel Limbo jsou parta profesionálů a přátel, nic víc. Fotky použité jako ‚důkaz‘ o vztahu jsou vyvěšené na stránkách přípravy filmu. Díky i za to, že byste mi vztah přáli, ale teď to u mě naprosto není na pořadu dne. Snad jste si užili fajn Valentýna. Vaše Lucie,“ dopsala zpěvačka a herečka. To je ale škoda, že to nevyšlo, i když to podle našeho zdroje pořádně jiskřilo. Vždyť i my jsme jí případný vztah upřímně z celého srdce přáli!

Její vyjádření si asi bude každý fanoušek překládat každý podle svého přesvědčení.

Související články

Další články