Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková reaguje na tchyni: Mama Pleky, dovolené na Kubě jsou nutností!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
ROZVOD
Zpěvačka Lucie Vondráčková evidentně ráda čte eXtra.cz, a když u nás v pondělí zkoukla rozhovor s tchyní Květou Plekancovou (62), která sice byla decentní, ale syna stejně bránila, rozhodla se odpovědět po svém. Podle ní si na dovolené létá kvůli zdraví syna!

„Kdyby byl Tomáš škrt, tak by Lucie nemohla létat na dovolenou na Kubu. Loňský rok i dvakrát za měsíc. Nebo loni na Vánoce, když si bez dětí po Štědrém dnu odletěla na čtrnáct dní do Los Angeles,“ řekla nám například Květa Plekancová.

Lucie vycítila potřebu bránit se a šla na to přes děti.

„Kuba… už 3×. Jediná obrana proti Adamovu zimnímu kašli… A požehnání v Kanada mrazech… Zároveň nejlevnější destinace široko daleko,“ uvedla na Facebooku, kam přidala fotku nahatého synátora.

Létaly i chůvy?

Naznačila tak, že na dovolené létala s dětmi. A jen určitě zlé a naprosto nepravdivé jazyky tvrdí, že ji na tyhle dovolené stejně musel doprovázet zástup chův, aby si známá herečka a zpěvačka mohla odpočívat po svém.

Spoustě fanynek Lucie Vondráčkové (38) po jejím vyjádření spadl kámen ze srdce, když jim to tak hezky vysvětlila.

Našli se ale i tací, kteří hned v tomto hřejivém vzkazu začali šťourat a něco si na Vondrajdu našli.

„Paní Vondráčková si poněkud protiřečí, s hochem jezdí na Kubu kvůli kašli, dobrá, ale proč, jestliže si je vědoma, že kanadské podnebí hochovi nesvědčí, zůstává v Kanadě a nepřestěhuje se buď domů, nebo jinam, kde by bylo podnebí pro hocha přijatelnější? Možná tam zatím zůstává účelově, neboť tuší, že v Kanadě získá z rozvodového řízení více než třeba v Praze,“ píše v jedné z diskusí monhtik.

Související články

Další články