Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Oktagon 58 Survivor 2024 - aktuálně

Lucie Vondráčková promluvila o obžalobě svého otce: Při zmínce o tetě Heleně utekla

+ Dalších 14 fotografií

Otec Lucie Vondráčkové Jiří Vondráček prochází těžkým obdobím. Na začátku července ho státní zástupce z Kolína obžaloval v kauze kolem aktivisty Jana Šinágla, kterého měl navádět k trestné činnosti. V případě odsouzení mu hrozí až dva roky vězení. Lucie poskytla redakci eXtra.cz exkluzivní vyjádření, jak na případ kolem obžaloby nahlíží ona. 

Oblíbená herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková je na roztrhání. Nejenže se nově objevuje v nekonečném seriálu Ulice, ale nezapomíná ani na svou pěveckou kariéru. S Luckou jsme se setkali na natáčení jejího nového videoklipu na zámku Zbiroh k písničce Dej mi svou dlaň, na které spolupracovala s Radimem Flenderem. Redakci eXtra.cz poskytla exkluzivní vyjádření k obžalobě jejího otce, kterému hrozí až dva roky vězení.

“Já bych jenom řekla takovou citaci z krásného muzikálu Starci na chmelu. Sudy špíny neušpiní čisté svědomí,” reagovala na dotaz Lucie citátem, ze kterého vyplývá, že věří v nevinu svého otce Jiřího a v to, že jeho pověst bude opět očištěna.

Vondráčkovi hrozí až dva roky vězení

Hudebník Jiří Vondráček byl obžalován začátkem července v kauze kolem aktivisty Jana Šinágla, kterého měl navést k trestnému činu, konkrétně k poškození věřitele. Jiří měl Šináglovi říci, aby formou dobrovolné dražby vyvedl svůj majetek a tím zmařil zaplacení odškodného cca 700 000 korun jeho sestře Heleně Vondráčkové a dalším členům její rodiny za dlouhodobé veřejné pomluvy.

Velice ostře se ke kauze Jiřího vyjádřila zpěvačka Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem. „Je nám z toho smutno. Nikdy jsme nečekali, že ve své nenávisti, protože nebylo po jeho vůli, je schopen zajít až takto daleko. Spojit se s takovým člověkem, jako je Jan Šinágl, asi nejprolhanější člověk u nás, je jen ukázka jeho charakteru. Je to bohužel velmi smutné a stydíme se za jeho chování,“ napsali.

Zajímalo nás, jaký názor má na zmiňované vyjádření své tety Heleny půvabná Lucka. Ta o ní nechtěla ale ani slyšet, a jakmile dozněla naše otázka, pro jistotu z rozhovoru rychle utekla. Lucie už v minulosti prozradila, že jejich vztahy nejsou nejrůžovější a pochybuje, že svou tetu ještě někdy uvidí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy