Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková promluvila o milostném trojúhelníku: Takhle to bylo doopravdy!

Tomáš Plekanec přiznal vztah se šafářovou, Vondráčková prý nic
netušila
+ Dalších 18 fotografií
Tomáš Plekanec (35) přiznal, že randí s tenistkou Lucií Šafářová (31) s tím, že jeho žena Lucie Vondráčková (38) dávno požádala o rozvod a že spolu nežili pomalu dva roky. Sama Lucie ovšem celou situaci vidí úplně jinak.

Plekyho vyjádření, které vyšlo v úterý ve dvě ráno našeho času na Tomášově oficiálním facebookovém profilu, začalo tím, že nechtěl špinit všechny hezké roky, které s manželkou prožil, proto dosud nic nekomentoval.

„S Luckou jsme jako manželé nefungovali už několik měsíců, vlastně už poslední dva roky. Každý jsme si žili po svém, při pobytu v Česku jsme se nevídali skoro vůbec. Oběma nám záleželo hlavně na tom, abychom dobře vychovávali naše děti. Rozchod je čistě věcí nás dvou a není za ním nikdo třetí. Ani z mojí, ani z Lucčiny strany. Můžou za něj jen a jen naše dlouhodobé neshody a rozhodně ne to, že se posledních pár dní vídám s tenistkou Lucií Šafářovou. Ne rok, ani několik měsíců, jak se ke mně doneslo, ale až v době, kdy už jsme já a Lucka naše manželství fakticky ukončili," uvedl Tomáš Plekanec.

Lucie Vondráčková ovšem vidí celou situaci jinak a že mají s manželem krizi a nežijí spolu si nevšimla. „Žili jsme v jedné domácnosti jako manželé až do letošního odjezdu na dovolenou sem do Čech. Překvapila mě ta nutnost sdílet vše na FB a nesouhlasila jsem s tím. Rozvodové papíry jsem podepsala až den po tomto oznámení na FB. Přeji Lucii i Tomášovi hodně štěstí. Jsme rodiči dvou úžasných kluků, které oba milujeme. Nelituji ani jediného dne z těch osmi prožitých let,“ napsala Lucie Blesku s tím, že o vztahu Tomáše se Šafářovou se dozvěděla až z médií.

Mohlo by vás zajímat

Další články