Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková prchla z Česka: Tajný převoz dětí za tatínkem Plekancem!

Zdroj: archiv eXtra.cz
+ Dalších 19 fotografií
Jediným přímým spojem, kterým se dá dostat z Prahy do Montrealu, v úterý krátce po poledni odletěla zpěvačka Lucie Vondráčková (38) se syny Adamem (3) a Matyášem (6), aby se prckové poprvé od oznámení rozvodu rodičů viděli zase s tatínkem Tomášem Plekancem (35). Nebylo to ale bez komplikací!

„Kluci měli za tátou odletět už o něco dříve, ale před pár dny se Lucie ozvala s tím, že nemohou dorazit. Na poslední chvíli se pak situace změnila. Kdo ví, jestli jí to neporadili právníci, že by asi nebylo moc výhodné nedodržovat písemně uzavřené dohody,“ prozradil nám zdroj z okolí Tomáše.

Plekanec se na synátory moc těší, však je také neviděl tři týdny, protože hned po oznámení rozvodu jel Lucii pořizovat bydlení A dětí se dočká po deváté večer našeho času.

Lucie Vondráčková zatím bude obývat dům, který Tomáš dostal befelem zařídit. Musí být na stejné úrovni luxusu, jakého dosahuje i dosavadní společné bydlení manželského páru. Všechny náklady jdou pak na Plekance. Hokejista také nesmí nijak omezovat manželčino utrácení z platebních karet. Tak velkorysé je kanadské rozvodové právo

Na to se zpěvačka obrátila asi z důvodu, že v Česku uzavřela předmanželskou smlouvu, a tak by z majetku chotě neviděla ani vindru, „jen“ velmi slušné výživné na děti. V Kanadě ale česká předmanželská smlouva neplatí, a tak může získat klidně i polovinu majetku, který se odhaduje na čtyři sta milionů korun.

Vondrajda se ještě na konci první třetiny září měla vrátit do Česka, má tu totiž křest nového videoklipu Už ale oznámila, že se ho nezúčastní.

Související články

Další články