Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková, pravda vyjde u soudu! Plekanec chystá odvetu kvůli údajným lžím

Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 11 fotografií
OBVINĚNÍ
Snaží se z Tomáše Plekance (38) někdo z okolí Lucie Vondráčkové (35) udělat zrůdu, která nechá své děti bez prostředků? Do mediálního prostoru v posledních dnech kdosi pouští informace, v nichž se snaží tvrdit, že hokejista nemá nic platit na děti. Jaká je pravda?

Naši redakci již minulý týden kontaktoval člověk velmi blízký Lucii a naléhal, ať napíšeme, jak ji měl Tomáš Plekanec nechat i s dětmi bez peněz. Lidé od sportovce to mimo záznam okamžitě razantně odmítli a upozornili na to, že šíření těchto dle jejich tvrzení nesmyslů by mohlo mít neblahé důsledky.

A když se nyní na jednom serveru objevilo vyjádření Lucie k jejímu maminkování a v tom samém článku pak i slova zdroje, který se z Plekyho snažil udělat nečestného tátu, dozvěděli jsme se, proč se hráč Rytířů z Kladna a Komety Brno obrnil mlčením a razantně nezareaguje.

Proč mlčí?

„Na rozdíl od známých Lucie si nemyslí, že by synům nějak pomáhalo, kdyby řekl veřejně, jak to ve skutečnosti je. A věřte mi, že by stačilo vydat tři čtyři věty a bylo by vymalováno. Lidé by asi koukali, co jim Lucie Vondráčková zapomíná říkat. Jenže podle Tomáše podobné věci patří před soud a ten ty informace dostal a další dostane. Navíc by se soudcům v Kanadě asi nelíbilo, kdyby Tomáš jako lidé z druhé strany probíral v médiích probíhající soudní řízení, i když by byl na rozdíl od nich přesný a přestože by mluvil pravdu. Ví, že ji má, nepotřebuje se obhajovat před národem. On se do Kanady rozvádět nepřijel. Navíc by to jeho manželce možná dost ublížilo, kdyby promluvil, takže vlastně může být ráda, že mlčí,“ tvrdí lidé kolem Plekance.

Dozvíme se někdy, co před námi ti dva tají? Těžko říct, každopádně tenhle rozvod, zdá se, ještě bude na hodně dlouho!

Související články

Další články