Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Lucie Vondráčková pod palbou nenávistných komentářů. Divákům leží v žaludku kvůli roli v Ulici

Lucie Vondráčková zazáří v Ulici.
Zdroj: Se souhlasem Lucie Urbánková
+ Dalších 6 fotografií
hejt

Lucie Vondráčková si svým působením v seriálu Ulice pořádně zavařila. Od září se úspěšná herečka a zpěvačka objevuje v nekonečném seriálu TV Nova coby učitelka Soňa, která je pořádná potvora a životem se proplétá pomocí všelijakých intrik. Jak Vondráčková sdílela na sociálních sítích, divákům leží nesmírně v žaludku a denně jí přicházejí nenávistné komentáře. 

Lucie Vondráčková je pod palbou nenávistných komentářů. Může za to její role v nekonečném seriálu Ulice, kde se od září objevuje coby učitelka Soňa, která ostatním postavám dokáže pořádně zavařit. Jak sdílela herečka na sociálních sítích, diváci ji nemohou vystát a denně jí chodí stovky komentářů plných nenávisti.


Zdá se, že diváci u televizních obrazovek nemohou pochopit, že Lucie potvoru musí hrát, že je to prostě jen její práce, ale ve skutečném životě se takhle herečka nechová. "Seriál super, až na protivnou arogantní mrchu Vondráčkovou, ale asi hraje přesně takovou, jaká sama ve skutečnosti je," píše Miroslav. "Jediný, kdo mi tam vadí, je Vondráčková. Nemám ji vůbec ráda a Soňou to úplně zazdila. Jinak zbytek party super," přidává svou trošku do mlýna i Monika.

Doporučené video: Rozhovor s Lucií Vondráčkovou o roli v Ulici.


Vondráčkové hrát mrchu nevadí

"Vondráčková tam nepatří!!!" píše Ivana. Někteří si dokonce rýpli i do Lucčiny tety Heleny Vondráčkové. "Ta Vondráčková je pinda jako její teta. Jediná herečka je paní Obermaierová," píše zcela bez servítků Radka. "Vondráčková tu roli nehraje, ona taková je. Mají to v rodině," přidává se Marcela. "Asi ten člověk musí takový tak trochu být, aby to vypadalo přesvědčivě a dokázal to takhle zahrát," nadhazuje svůj názor Petra. "Mrcha, kvůli ní už na Ulici nekoukám," má v tom jasno Petra.


Lucie si však z kritiky těžkou hlavu nedělá a natáčení si užívá plnými doušky. Ostatně reakce diváků zkrátka jen potvrzují, že svůj part hraje velmi přesvědčivě a tudíž svou práci dělá dobře. "Já se na tom natáčení cítím skvěle. Myslím si, že v tom pedagogickém sboru, kam patřím, se nám vytvořila krásná skupina, a já jsem moc ráda, že mě do ní vzali," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz. Ztvárnění mrchy jí nečiní žádné problémy. "Je to moje práce, já se tak pořád převtěluji. Mám tu práci strašně ráda. Já herectvím dýchám," uzavřela.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy