Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková po odjezdu dětí pekla bábovku. Moučník se povedl

Zdroj: Facebook
+ Dalších 28 fotografií
TAJNOSTI
Když Lucie Vondráčková v úterý odpoledne uveřejnila na Facebooku video s tím, jak peče citronovou bábovku, po které se prý jen zapráší, v mnoha lidech to vyvolalo dojem, že ji dělá pro syny Matyáše (7) a Adama (4). Jenže oba kluci vyli v té době už několik hodin v České republice.

„To je naše poslední bábovka… A zmizí to asi tak během pěti minut,“ říkala ve videu Lucie a fanynky jí přály, ať si se svými kloučky užívá krásných dnů. Jenže pokud nejde o archivní video, mohla to být poslední bábovka leda pro Vondráčkovou třeba s kamarádkami.

Synové totiž v té době (v úterý odpoledne) už byli s tátou za oceánem, což nám nejdřív nahlásila pozorovatelka z Frankfurtu nad Mohanem a pak i turistka z letiště v Montrealu, a posléze oficiálně i Plekancova advokátka.

Že by tedy „Vondrajda“ pořádala doma rozlučkový mejdan?

„(Kluci) koukaj, jak to přetejká v troubě. Hrnečku, vař! My ji děláme s klukama, tak je to takový dětsky jednoduchý,“ napsala pak se smajlíky ještě do té samé diskuse z Montrealu, zatímco Matyáš a Adam už si lebedili na Kladně nebo v Praze.

Ve čtvrtek dopoledne pak Lucka (39) uveřejnila fotku se syny a přidala k ní srdíčko. Opět ale nenapsala, že nejde o čerstvou momentku, někteří lidé si to tak ale vyložili, přitom Lucie to mohla myslet tak, že se na syny už těší, až také přiletí do Prahy.

Související články

Další články