Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková po odjezdu dětí pekla bábovku. Moučník se povedl

+ Dalších 28 fotografií
TAJNOSTI
Když Lucie Vondráčková v úterý odpoledne uveřejnila na Facebooku video s tím, jak peče citronovou bábovku, po které se prý jen zapráší, v mnoha lidech to vyvolalo dojem, že ji dělá pro syny Matyáše (7) a Adama (4). Jenže oba kluci vyli v té době už několik hodin v České republice.

„To je naše poslední bábovka… A zmizí to asi tak během pěti minut,“ říkala ve videu Lucie a fanynky jí přály, ať si se svými kloučky užívá krásných dnů. Jenže pokud nejde o archivní video, mohla to být poslední bábovka leda pro Vondráčkovou třeba s kamarádkami.

Synové totiž v té době (v úterý odpoledne) už byli s tátou za oceánem, což nám nejdřív nahlásila pozorovatelka z Frankfurtu nad Mohanem a pak i turistka z letiště v Montrealu, a posléze oficiálně i Plekancova advokátka.

Že by tedy „Vondrajda“ pořádala doma rozlučkový mejdan?

„(Kluci) koukaj, jak to přetejká v troubě. Hrnečku, vař! My ji děláme s klukama, tak je to takový dětsky jednoduchý,“ napsala pak se smajlíky ještě do té samé diskuse z Montrealu, zatímco Matyáš a Adam už si lebedili na Kladně nebo v Praze.

Ve čtvrtek dopoledne pak Lucka (39) uveřejnila fotku se syny a přidala k ní srdíčko. Opět ale nenapsala, že nejde o čerstvou momentku, někteří lidé si to tak ale vyložili, přitom Lucie to mohla myslet tak, že se na syny už těší, až také přiletí do Prahy.

Mohlo by vás zajímat

Další články