Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková: Peklo v třicetistupňových mrazech. Záchrana od Plekyho?

Zdroj: reprofoto Instagram
+ Dalších 14 fotografií
MRÁZ PŘICHÁZÍ Z KANADY
Snad aby jí lidé nezáviděli, že se má jako prase v žitě, pochlubila se Lucie Vondráčková (38) tím, jak jí je v Kanadě přetěžko. Teplota tam klesla až k -30 stupňům Celsia a lépe dlouho nebude. Jenže přitom stačí lusknout prsty a hned bude líp!

Lucka (38) uveřejnila na Instagramu krátké video, v němž chtěla ukázat zmrzlou Kanadu „Takhle vypadá sněhová vánice v Montrealu. Vlastně není nic vidět. Všude je sníh. Tak vás zdravím z minus třiceti,“ prohlásila do čočky mobilu s úsměvem.

Protože má nyní zabavené pasy, nemůže se ani vypravit na milovanou Kubu, kde by určitě rychle rozmrzla. Jenže přitom stačí maličkost a ona ani synové Matyáš (7) a Adam (3) už zimou trpět nebudou!

Může se vrátit!

„Jak jsem pochopil z tisku, Tomáš Plekanec podal takzvanou návratovou žalobu z důvodu, že děti setrvávají s matkou v zemi, s níž on nesouhlasí. Proto nezletilým kanadský soud také dočasně zabavil pasy. Pokud by si Lucie Vondráčková dál nechtěla užívat tamní třeskuté zimy, stačí přes právníky domluvit návrat do České republiky a odlet dětem i s matkou bude jistě rychle umožněn. Nemělo by to trvat déle než týden,“ dozvěděli jsme se od renomovaného právníka, který má s podobnými mezinárodními tahanicemi o děti velké zkušenosti.

Je teď na Lucii, jak se rozhodne. Jestli pochopí, že když mráz nedělá dobře ani dětem a způsobuje jim zdravotní problémy, bylo by lepší vrátit se domů, nebo zda už vydrží do soudu, který by měl o žalobě rozhodovat zhruba za měsíc.

Jak to dopadne?

V únoru očekávají v Kanadě i Tomáše Plekance, který by mohl před soudem vypovídat.

Nebo ho Lucie předběhne a ukáže se v Česku dříve, čímž by možná i změnila mínění o sobě, když ji někteří kvůli setrvávání v Kanadě považují za zlatokopku, která si tam chce jen vysedět manželovy hokejem těžce vydřené peníze?

Související články

Další články