Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková otevřeně o zběsilém rozchodu a předmanželské smlouvě: Zůstane na mizině?

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
Lucie Vondráčková (38) a Tomáš Plekanec (35) zřejmě netvořili tak snový pár, jak si většina široké veřejnosti myslela. Na počátku ještě slunného vztahu si Vondráčková vyžádala předmanželskou smlouvu, aby nevypadala jako zlatokopka. Hra na hodnou holku se jí nevyplatila. Je teď totiž možné, že zůstane se syny bez finančních prostředků.

Všichni je považovali za dokonalý pár. Realita ale byla odlišná. Jako první na Facebook napsal o odloučení Plekanec „Rád bych vás informoval o ne zcela veřejných věcech. Já s Lucií bychom vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat. Přesto se budeme snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči pro naše dva syny Matyáše a Adama,“ oznámil. Sama Lucie z toho byla poměrně překvapená, ale musela vědět, že v jejich vztahu něco neklape.

Když byla jejich láska ještě čerstvá, zpěvačka vyžadovala předmanželskou smlouvu, aby nevypadala jako zlatokopka, to se jí může ale šeredně vymstít. "Plekanec v té době vydělával spoustu peněz. Jen v roce, kdy se brali, poskočil jeho roční plat na pět milionů dolarů," potvrdil Blesku nejmenovaný zdroj.

Lucie se tak šlechetným gestem připravila o neuvěřitelné jmění. Ve hře jsou čtyři byty, 380 milionů korun a jeden dům. Ano, zmíněnou sumu Plekanec skutečně vydělal hokejem v NHL od roku 2011 a přinesl je do společné domácnosti.

Fascinující je, že se jedná o čistý výdělek po odečtení daní, která je v Montrealu 53 %.

Spekuluje se, že za rozpadem vztahu je naše úspěšná tenistka Lucie Šafářová Před nedlouhou dobou spolu měli trávit utajenou dovolenou v Americe

Související články

Další články