Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Lucie Vondráčková opět po boku fešného sympaťáka z východu: Znovu se vídají

Lucie Vondráčková po boku fešného sympaťáka Dj Marka Vosse
Zdroj: Herminapress.cz/Se souhlasem Marka Vosse/eXtra.cz -koláž
+ Dalších 5 fotografií
Videoklip

Lucie Vondráčková (42) to opět rozpálila. Už poněkolikáté se objevila po boku slovenského dýdžeje Marka Vosse, který s ní úzce spolupracuje. Naposledy to bylo u její nové písně Kolikrát, která vyšla před pár dny. Není ale jediný, kdo se zpěvačkou tvoří hudební dějiny. Podívejte se, kdo všechno s ní nazpíval duety. 

Po rozchodu s Tomášem Plekancem (39), který září jen samým štěstím, se Lucii Vondráčkové v lásce moc nedaří. To se ale nedá říci o jejím profesním životě. Tam sklízí jeden úspěch za druhým, svoje soukromí si ale pořád pečlivě hlídá.

Nový videoklip

Lucie před několika dny vydala na svém YouTube kanále novou píseň s názvem Kolikrát. Song je trochu v jiném duchu, než bychom od Lucky čekali. Jedná se totiž o country a podle toho je zpěvačka v klipu i oblečená. Září v kovbojském klobouku a na sobě má džínové kraťasy s košilí. K tomu všemu jí texaský nádech dělají vysoké šněrované boty pod kolena.

Opakovaná spolupráce

Na nové písni spolupracovala opět se slovenským fešákem Markem Vossem, se kterým má už určitou společnou hudební historii. Zpěvačka se vedle tohoto dýdžeje objevuje čím dál častěji. Nebylo by překvapením, kdyby se ze společné lásky k hudbě stala láska milenecká. Ostatně by si to určitě zasloužila.

Píseň sklízí pozitivní ohlasy

Videoklip stihla okomentovat už spousta lidí. Web Expres.cz zveřejnil několik reakcí. "Ahoj Luci, sedím pod pergolou a poslouchám váš klip, krása, pohoda, klídek, prostě bomba," napsala nadšená Věra. Hodně teď zpěvačku srovnávají se Shaniou Twain. "Tohle parádně sedlo, potěšilo! Takhle se má zpívat country, rozverně, na pohodu. Jako to dělala s úsměvem na rtech v dřívějších časech Shania Twain," uvedl Ivan.

Lucie Vondráčková zpívala duety už s několika hezkými muži. Mezi ně patří např. Raego, Sámer Issa, Julian Záhorovský, Filip Blažek, Martin Písařík a mnozí další.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy