Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lucie Vondráčková odmítla práci snů: Vydělávat už nemusí

Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
KARIÉRA
O zpěvačce Lucii Vondráčkové (40) není téměř slyšet. Ale určitě to není tak, že by snad měla zkaženou pověst natolik, že by o ni nikdo jako o herečku či zpěvačku nestál a žádné nabídky nepřicházely. Je to jinak. Podle poznatků redakce eXtra.cz dostává řadu zajímavých pracovních návrhů, ale téměř všechny odmítá. Že by už nemusela střádat peníze, protože jich má dostatek?

Vyhýbání se

Hodně fanoušků talentované Lucie Vondráčkové (40) po jejím nuceném návratu z Kanady doufalo, že se zase začne častěji objevovat ve filmech, seriálech či dabingu. Tak ji měli přece rádi dlouho předtím, než poznala svého již bývalého manžela.

Momentálně to ale nevypadá na Lucčin výraznější návrat do světel reflektorů. Sem tam natočí nějaký klip, ale jinak se větším projektům vyhýbá.

Odmítla Ordinaci i Slunečnou

„Asi před půl rokem Lucce dala produkce nabídku, s díky ale odmítla,“ řekl nám například zdroj ze seriálu Slunečná To samé se prý dozvěděli na Nově. „Chtěli jsme ji do Ordinace, ale prý nemá kvůli dětem na tak náročný projekt čas,“ osvětlil vysoko postavený zaměstnanec Novy.

Lucka má asi před sebou vidinu jediné zásadnější kariéry, a sice té maminkovské. Kdyby ale chtěla, určitě by se práce na seriálu dala s mateřskými povinnostmi snadno skloubit. V péči o syny Adama a Matyáše se přece střídá s jejich tatínkem Tomášem Plekancem (37), takže dva týdny v měsíci minimálně bude mít dost prostoru i pro svou profesi.

Už má vystaráno

On-line deník eXtra.cz ale nedávno přinesl informaci, že stále krásná žena mnoha talentů získala za prodej darovaného luxusního bytu 28 a půl milionu korun, dodnes ještě k tomu neznáme detaily rozvodové dohody, z níž také mohla získat pěknou částku, i když většina šla asi na budoucnost dětí

Je ale možné, že Lucie prostě už nemusí pracovat, pokud nechce, a tak se do náročných televizních projektů za každou cenu nehrne.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy