Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková o porodu Šafářové: Co popřála novorozené sestřičce svých synů?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 12 fotografií
porod
Bývalá tenistka Lucie Šafářová (32) se stala novopečenou maminkou. Svému partnerovi Tomáši Plekancovi (37) porodila dceru, kterou pyšní rodiče pojmenovali Leontýnka. K informaci o jejím narození se vyjádřila i bývalá manželka Plekance a matka jeho dvou synů Lucie Vondráčková (39), která holčičce poslala vzkaz.

Děvčátko mělo přijít na svět již před několika dny, asi se mu ale u maminky líbilo, a tak slavné rodiče ještě chvíli napínalo. Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec se ve čtvrtek stali rodiči, bývalá tenistka přivedla na svět holčičku, která se jmenuje Leontýnka.

Bývalá manželka slavného hokejisty Lucie Vondráčková, která s Plekancem žila léta v Kanadě a má s ním dva syny, poslala holčičce vzkaz. Připojila se tak k Adamovi a Matyášovi, z nichž jsou teď velcí bratříčci. „Hodně zdraví a štěstí nové sestřičce přejí brácha Adam, Maty a Lucka,“ napsala zpěvačka na Instagramu k snímku, na němž chlapci krmí labutě.

„Leontýnka – už potřetí a stejně krásný pocit. Vítej v naší rodině!“ uveřejnil Plekanec před několika momenty na svém Instagramu text k fotce, na níž s Lucií maličkou drží za ruku, a přidal emotikon srdíčka a hashstagy rodina a také jména všech tří dětí. Láskyplný vzkaz přidala i rodička. „Není nic krásnějšího, než se poprvé probudit jako maminka. Vítej v naší rodině, Leontýnko,“ napsala Lucie Šafářová k statusu se stejnou fotkou.

Související články

Další články