Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková neunesla otázky na rozvod kvůli Matěji Hádkovi: Vymlouvala se jako malá!

Lucie Vondráčková a Matěj Hádek
+ Dalších 14 fotografií
Ať je to jakkoli, Lucie Vondráčková (38) rozhodně neprožívá nejšťastnější období. Ze dne na den skončilo její manželství, Tomáš Plekanec (35) se rozhodl rozvést se. Kromě toho musí čelit skutečně nepříjemným otázkám poté, co vyšlo najevo, že ji manžel opustil kvůli častým stykům s hercem Matějem Hádkem (42). Přestože jsme jí položili řadu přímých otázek, vždy z nich utekla, aby pak raději povídání ukončila.

Dlužno dodat, že s námi zpěvačka komunikovala velmi vstřícně, nicméně chápeme, že když se jí nechtělo přímo lhát, raději z rozhovoru na toto téma utekla.

Poslední kapka

Jak web eXtra.cz již informoval, z velmi důvěryhodných zdrojů, dvou na sobě nezávislých, jsme se dozvěděli, že Tomáš Plekanec získal fotky, jak do Lucčina bytu v Podolí, kde přebývala, Matěj Hádek často chodil v pozdních hodinách a sem tam dost zvláštním způsobem.

„Záběry pro něj byly poslední kapkou. Kdyby šlo o jedinou problematickou věc v jejich vztahu, asi by se nic moc nestalo. Tohle ale ve finále rozhodlo,“ prozradil nám pramen, který má k hokejistovi slušně blízko.

Vytáčky roku!

Lucie Vondráčková nám nejdřív odpověděla ve stylu, že Matěj k ní chodí stejně jako desítky dalších lidí na pracovní schůzky. To ještě ale bylo v době, kdy informace postupně přicházely, později se však potvrdily z více stran, takže jsme chtě nechtě na maminku dvou krásných kluků museli udeřit znovu s tím, že se nám vykroutila z otázky na to, že Tomáš Plekanec ukončil manželství právě kvůli Matěji Hádkovi. Ten sám mimochodem odpověděl tak, že jsme si začali být na 150 procent jistí.

Jenže Lucka není žádná pasačka hus, nenechala se k jasné odpovědi dotlačit.

„Už si připadám jak v Matrixu. To je, jako byste se mě ptal, jestli Tomášovi vadí má práce,“ napsala nám. To samozřejmě odpověď na jasně položenou otázku nebyla.

Chovala se jako vdaná?

Nikdo z redakce samozřejmě u schůzek nebyl, a tak netvrdíme, že zpěvačka s Matějem Hádkem dělala víc, než se na vdanou paní sluší. Jsou ale tací, co si to mysleli, minimálně Tomáš, pro něhož to byla konečná. Můžeme jen spekulovat, jestli špatně pochopil situaci, nicméně mezi dvojicí došlo právě kvůli tomu k rozkolu.

Proto jsme se Lucie Vondráčkové museli zeptat opakovaně, byť chápeme, jak moc je to pro ni nepříjemné.

Nechtěla lhát, tak mlčela

„Nevím, co si o tom myslet. Nebudu už nic říkat. Je to jedno. Jsem z toho tak unavená,“ ukončila diskusi na tohle téma „Vondrajda“.

Podobně vyhýbavě vlastně odpověděla kolegům z jiného webu, který o Hádkovi také informoval. „To už vypadá jako promyšlené promo na novou desku. S Matějem jsme natočili nový klip na písničku Paralelní světy,“ prozradila Super.cz. Ani zde nebylo jasně: „Ano (ne), kvůli tomu se se mnou Tomáš (ne)rozvádí.“

Dá se chápat, že nic takového rozebírat nechtěla. I kdyby v tom ve skutečnosti byla nevinně, takovou věc potvrzovat by muselo být setsakra nepříjemné. A navíc hrozí, že kdyby naopak zprávy popřela, dřív nebo později by se ukázalo její tvrzení jako nepravdivé.

Mohlo by vás zajímat

Další články