Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková nepřestává překvapovat: Ukázala HNÍZDEČKO LÁSKY

Zdroj:
+ Dalších 16 fotografií
Sbohem
Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) se brzy bude vracet do České republiky a tak si v Kanadě užívá poslední dny. Na svém instagramovém profilu ukázala poprvé hnízdečko lásky, ve kterém tam žila, když byli s Tomášem ještě šťastní.

Lucie Vondráčková (39) se brzy vrátí zpět do Česka, protože soud rozhodl, že synové tam nesmí nadále po skončení školního roku zůstávat. A tak si tam Lucie užívá poslední chvíle, co se dá.

Montreal jí bude určitě chybět, protože poslední dny se její profil na Instagramu hemží nostalgickými fotkami. Dokonce i ukázala ono hnízdečko lásky, kde žila s Tomášem Plekancem (36). Lucie tam žila společně s hokejistou i chlapci.

„Tohle byl náš domeček, který jsme měli moc rádi,“ odhalila Vondráčková sledujícím při cestě na kole, když se projížděla městem. Cestu nakonec zakončila na dětském hřišti, kde si podle všeho hrávali její děti.

Související články

Další články