Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lucie Vondráčková na večeři se Sámerem Issou: Opravdu je k sobě poutá jen práce?

Lucie Vondráčková na večeři se Sámerem Issou: Opravdu je k sobě poutá jen práce?
Zdroj: showpix.cz
+ Další 4 fotografie
vyjádření Sámera
Finalista první řady SuperStar Sámer Issa (35) je poslední dobou jako sluníčko. Rozdává úsměvy, kudy chodí. Že by za to mohla Lucie Vondráčková (40), po jejímž boku se v poslední době objevuje velmi často? Sámer nám prozradil, jak to mezi nimi je.

Je snad zamilovaný? Zpěvák Sámer Issa, který se proslavil především jako finalista z první řady SuperStar, se poslední dobou chlubí na sociální síti snímky, na kterých je společně s Lucií Vondráčkovou

Láska?

Sámer po boku Vondráčkové vypadá opravdu šťastně. Lucie a Issa se vídají opravdu často. Spolupracují totiž na novém duetu nesoucím název Vrať se. "Tahle spolupráce mě baví moc. Ani jsem nečekal, že si s Luckou budu takhle rozumět, ale je to úžasná osobnost," komentoval například Sámer jednu ze společných fotek.

Jenže jedná se skutečně jen o spolupráci? Lucie a Sámer společně netráví čas jen v nahrávacím studiu. Chodí spolu například i na večeře a pak se toulají noční Prahou.

Zpěvák, který se ještě donedávna objevoval po boku starší partnerky Pavly, konečně kápl božskou. Prozradil nám, jak to s Luckou ve skutečnosti má. "Nezastírám, že je mi s Luckou hodně dobře. Ta holka je opravdu anděl. Hodně jsem se od ní naučil, ale fakt nás spojuje hlavně práce na společném songu," řekl Sámer pro eXtra.cz.

Ale kdo ví, třeba je spolupráce na songu spojí ještě víc a brzy se z toho vyklube něco, co by nikdo nečekal. Jak si společně trávený čas užívají, se podívejte do fotogalerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy