Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Lucie Vondráčková na svatbě: Stylista hvězd Sam Dolce z ní udělal tu nejkrásnější nevěstu

Lucie Vondráčková na svatbě: Stylista hvězd Sam Dolce z ní udělal tu nejkrásnější nevěstu
Zdroj: Sam Dolce
+ Dalších 13 fotografií
velká galerie
Zpěvačka Lucie Vondráčková (40) v poslední době nezažívala zrovna nejlepší období svého života a smutek v jejích očích nešel přehlédnout. Nyní ale konečně začíná znovu a všechny chmury hodila za hlavu. Momentálně je již definitivně rozvedená s hokejistou Tomášem Plekancem (37) a naplno si užívá svobody. Před několika dny se svěřila do rukou známému stylistovi Samu Dolce, který proměnil v Lucii v půvabnou nevěstu. Neslušela by jí druhá, ale skutečná svatba?

Lucie Vondráčková (40) rozvodem s hokejistou Tomášem Plekancem (37) ožila a chytla druhý dech. Nejenže vypadá naprosto perfektně, ale také se s chutí pustila do práce. Poslední týdny trávila na jižní Moravě, kde se věnovala natáčení svého nového klipu.

Oblíbená herečka a zpěvačka byla v posledních měsících středem pozornosti hlavně kvůli rozvodu s otcem svých dvou dětí. Nyní je už definitivně rozvedená a alespoň podle fotek a šťastného výrazu ve tváři se Lucii velmi ulevilo.

"Lucie, vypadáte naprosto fantasticky. Vy snad vůbec nestárnete," komentují její vzhled na sociálních sítích fanoušci a mají pravdu. Lucie Vondráčková si podruhé vyzkoušela, jaké je to být nevěstou, ale tentokrát šlo pouze o focení svatebního editoriálu.

Do parády si ji vzal stylista Sam Dolce, který se stará především o to, aby české a slovenské krásky byly vždy vystajlované na jedničku. Málokdo ovšem ví, že Sam Dolce se kromě práce stylisty stará i o dokonalý make-up modelek jako Andrea Verešová (39) nebo Taťána Makarenko (30).

Lucie coby nevěsta vypadala skutečně jako dívenka a rozhodně ne jako žena, která má dvě děti a za chvíli přesáhne čtyřicítku. Zpěvačka zatím ještě nenašla toho pravého, ale kdyby se rozhodla do toho podruhé praštit, byla by jednou z nejkrásnějších nevěst vůbec. Nemyslíte?

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy