Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Lucie Vondráčková milovala Ivetu: Bylo mi jí líto, chtěla jsem jí pomoct, vzpomíná

Lucie Vondráčková zavzpomínala na Ivetu Bartošovou.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Vzpomínky

Na tragicky zesnulou zpěvačku Ivetu Bartošovou (†48) vzpomíná mnoho fanoušků i kolegů. K tomu si již zanedlouho celé Česko připomene smutné desetileté výročí od jejího dobrovolného odchodu ze života. Mnoho vzpomínek na Ivetu má také herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková, jež se v novém dokumentu Málo mě znáš rozpovídala o někdejší pěvecké ikoně, ke které jako mladá dívka velmi vzhlížela. 

Zpěvačka Iveta Bartošová (†48) si koncem dubna roku 2014 sáhla na život, když se rozhodla skočit pod vlak v pražské Uhříněvsi, kde žila se svým manželem Josefem Rychtářem v ulici U Starého mlýna. Na zpěvačku, která zažila vrchol hvězdné kariéry i pád na samotné dno, vzpomíná řada jejích kolegů, mezi nimiž je i Lucie Vondráčková.


Hvězda seriálu Ulice poznala Ivetu v době, kdy jako talentovaná teenagerka moderovala svůj pořad. "Byla mým nejčastějším hostem, protože jak jsem ji milovala z toho dětství, tak jsem si pak v těch dvanácti letech plnila sen a vždy jsem ji zvala. Ona byla nesmírně milá a úplně naplnila moje představy z toho dětství," svěřila se Vondráčková v novém dokumentu o Ivetě Bartošové s názvem Málo mě znáš.

Smutné vzpomínky na Bartošovou

V něm se Lucie rozpovídala také o období, kdy Bartošová postupně odešla z pomyslného výsluní. "Nastal zlom, když vydala cédéčko Malé bílé cosi. Byla ostříhaná, přišla o ty krásné vlasy. Najednou se jí přestalo dařit, přestalo se o ní psát a mně jí najednou bylo líto. Mně bylo třináct let a já si říkala: 'My jí musíme pomoct.' Protože měla krásné písničky a krásně zpívala, tak jsem si ji tam zvala ještě víckrát," zavzpomínala zpěvačka, která si dobře pamatuje i na rozhovor, kdy Ivetu začaly zužovat psychické problémy.

Sagvan Tofi vzpomíná na Ivetu Bartošovou:


"Už měla ty krátké vlasy a já jsem jí chválila jeden videoklip, který jsem měla moc ráda, ale ona byla taková posmutnělá," posteskla si herečka a zpěvačka, které se momentálně náramně daří nejen v soukromém životě, ale především v profesním. Aktuálně ztvárňuje postavu Soni Čechové v seriálu Ulice a na podzim se objeví ve 13. řadě StarDance.

Jak Lucie v dokumentu odhalila, ve své kariéře prý nikdy nenarazila na špatné producenty či manažery, kteří by si ji přehazovali jako horký brambor. V tomto směru měla Iveta Bartošová opačný příběh. "Na mě si nikdo netroufl. To je mi líto, že ona si tím musela procházet," dodala na závěr Lucie Vondráčková.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy