Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Lucie Vondráčková má radostné novinky: Ukázala se ve svatebních šatech

Zpěvačka opět oblékla svatební šaty!
Zdroj: Se souhlasem Lucie Vondráčkové
+ Dalších 6 fotografií
Radost

Oblíbená česká zpěvačka Lucie Vondráčková se opět oblékla do svatebního. Cítila se jako princezna! Nádherné, sněhové bílé šaty doplnila nejhezčím doplňkem: potutelným úsměvem. Ten dokazuje, jak si radostnou chvilku užívá. Momentem se pochlubila na svém Facebooku a sklidila velký úspěch. “Jste překrásná!” píší lidé.


Zpěvačka Lucie Vondráčková (42) na sebe opět navlékla svatební šaty! A radostný moment si velmi užívala. Ve sněhově bílých šatech pobíhala přírodou, jako by jí patřil celý svět. Princeznovské šaty vyšperkovala okouzlujícím úsměvem od ucha k uchu.

Vondráčková: Recept na věčné mládí

Momentem se pochlubila na svém facebookovém účtu. Od fanoušků sklidila samou chválu: “Luci, jste nádherná!” píší lidé. Někteří si zase všimli, že zpěvačka má snad tajný recept na věčné mládí. “Ta holka snad nestárne, to není možný. Jak to dělá?” Lucie na svůj věk vypadá úchvatně!

Z určitého pohledu mohou být fanoušci zklamaní. Velký zvrat se v životě Lucie Vondráčkové zatím nekoná. Svatební šaty oblékla jen v rámci natáčení svého nového videoklipu.

Zpěvačka je momentálně single. Donedávna tvořila pár s moderátorem Petrem Vojnarem, ale jejich láska je již minulostí. Dvojice to potvrdila v rozhovoru pro eXtra.cz.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy