Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková kritizuje svého otce: Táta nic neví a moc mluví

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
ZLOBA
Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) se rozpovídala o vlivu rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem (36) na svou kariéru. A tvrdě přitom zkritizovala svého otce Jiřího Vondráčka (68). V rozhovoru pro web expres.cz uvedla, že její táta prý moc mluví.

Když na jaře v Kanadě probíhala zuřivá právní bitva Lucie s Tomášem Plekancem, protože zpěvačka chtěla přes jeho odpor zůstat se syny v Kanadě, zatímco otec se domáhal vrácení zadržovaných dětí do ČR (nakonec úspěšně), Muzikant Jiří Vondráček si povídal s novináři. Například potvrdil, že soud už jí přikázal vrátit manželovi pasy kluků. A to neměl dělat.

„Můj táta řekne všechno. I to, co neví. Vždycky mu říkám, aby neříkal věci, o kterých neví, jak jsou. Jak říkal, že jsme se rozešli v autě, dostal od mamky strašnou čočku. Ta mu řekla, že je to jenom mezi mnou a Tomášem a on nemá právo do toho zasahovat,“ prozradila pro expres.cz Lucie Vondráčková.

Kariéra

S jejím otcem ale prý nic nehne.

„On to ale nechápe. Chce mě chránit. Všichni chtějí být důležití, ukázat, jak vše vědí, přitom nevědí nic,“ dodala Lucie Vondráčková (39).

V povídání s redaktorem se také pochlubila, že díky mediální porozchodové smršti je o ni nyní coby o zpěvačku takový zájem, že by mohla stejně jako Dara Rolins (46) dostávat dvě stě tisíc korun za vystoupení, naopak do filmu ji prý nechtějí, protože herečka s její „pověstí“ by jim moc nepomohla. Decibely lásky ani Léto s gentlemanem se podle ní nepovedly. Raději hraje v angličtině v Kanadě (a to přesto, že tam filmy s ní stejně nakonec musejí financovat Češi), odmítla prý také nabídku hrát v seriálu Modrý kód, protože je raději s dětmi, než aby se uvázala nekonečnému seriálu.

Související články

Další články