Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Překvapivá slova Lucie Vondráčkové. Co řekla ke vztahu Plekance a Šafářové?

Lucie Vondráčková vypadá šťastně.
Zdroj: Se souhlasem Stream
+ Další 4 fotografie
Vztahy

Mají za sebou mediálně propíraný rozvod, kdy jeden na druhém nenechali niť suchou. Nyní je ale vše jinak. Lucie Vondráčková (41) v rozhovoru pro pořad internetové televize Stream Face to face přiznala, že vztahy s Tomášem Plekancem (39) má už korektní vztahy. A nejen to! Dokonce promluvila o ideálním muži pro sebe. 

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková se s Tomášem Plekancem rozvedla v roce 2020 po více než osmiletém manželství. Zatímco ona se stará o jejich dva syny a za partnera má moderátora Petra Vojnara (45), Plekanec se již stihl oženit s tenistkou Lucií Šafářovou (34) a pořídit si s ní rodinu.

„Velice jsem si ho vážila pro to, co dělal, co uměl. To, že se potom osudy rozejdou, to si myslím, že je v pořádku. Lidé někam rostou a třeba to potom už nehraje dohromady, jeden jde v dur a jeden jde v mol,“ nechala se slyšet Vondráčková na adresu Plekance v rozhovoru pro pořad Face to face internetové televize Stream. „Teď, jak to sleduju, tak si k sobě Tomáš vybral správně, funguje to hezky a držím jim palce. Ničeho nelituji, protože to bylo hezkých osm let,“ dodala.

Prozradila také, že jim to funguje dobře coby rodičům jejich dvou dětí. „Myslím, že jsme našli takový balanc, kluci nám dělají radost. Všechno je tak, jak mělo být,“ řekla Lucie.

Jaký je její ideální muž?

Lucie Vondráčková momentálně randí s moderátorem Petrem Vojnarem, s nímž se seznámila v práci. „Seznámili jsme se, když jsme točili klip na písničku, kterou jsem zpívala s Reagem. A já mám pocit, že člověk vždycky k sobě přitáhne ty správné lidi v tom správném časovém období. Petr je velmi vtipný, chytrý a je s ním dobře. A já jsem moc ráda, že jsem ho potkala,“ pěla na Vojnara chválu Vondráčková.

Na dotaz, co by měl mít její ideální partner, odpověděla následující: Nadhled, humor a měl by být moudrý. Mám ráda moudrý chlapy,“ uzavřela.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy