Hokejista Tomáš Plekanec oznámil rozchod a hned utekl zpátky do Kanady, zatímco Lucka zůstala tady v Česku. Právě kvůli těžkému období, které teď prožívá, zrušila pracovní schůzky, koncerty i setkání s fanoušky a obdivovateli.

Prozradila, že v Česku s dětmi bydlet nezůstane a plánuje se vrátit zpět do Kanady. „Potřebuji, aby se pro ně měnilo co nejmíň, takže teď se to všechno točí kolem nich. Je pro mě důležitý, aby se taky smáli co nejvíce. Kluci jsou zapsaní v Kanadě do škol, takže doufám, že se dostaneme tam. Ale některé práce nejdou ani odložit ani přesunout, takže to musím dodělat,“ promluvila Vondráčková (38) pro web TN.cz.

A co se týče lásky, na tu nemá zrovna ani pomyšlení. Nedá se ale říct, by na lásku úplně zanevřela. „Nevím. To je asi moc brzo se ptát. Každopádně teď mám double lásku od Matyáše a Adama.“ Přiznala také, že nečekala tolik podpory, které se jí dostalo.

„Tolik podpory a lásky a pochopení jsem nečekala. Je to taková vlna tsunami ze všech stran. Je to nečekané a člověk najednou vidí, kolik má přátel,“ uvedla pro TN.cz.