Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková konečně přiznala, jak to bude po rozchodu s Plekancem! Kde bude žít a věří pořád na lásku?

Lucie smutní.
+ Dalších 13 fotografií
Pár byl spolu sedm let, teď je však čeká rozvod, dělení majetku a také péče o dva syny. Jak to ale bude probíhat, nikdo dnes netuší. Lucie Vondráčková konečně promluvila o plánech, dětech, bydlení ale i o lásce. Co prozradila?

Hokejista Tomáš Plekanec oznámil rozchod a hned utekl zpátky do Kanady, zatímco Lucka zůstala tady v Česku. Právě kvůli těžkému období, které teď prožívá, zrušila pracovní schůzky, koncerty i setkání s fanoušky a obdivovateli.

Prozradila, že v Česku s dětmi bydlet nezůstane a plánuje se vrátit zpět do Kanady. „Potřebuji, aby se pro ně měnilo co nejmíň, takže teď se to všechno točí kolem nich. Je pro mě důležitý, aby se taky smáli co nejvíce. Kluci jsou zapsaní v Kanadě do škol, takže doufám, že se dostaneme tam. Ale některé práce nejdou ani odložit ani přesunout, takže to musím dodělat,“ promluvila Vondráčková (38) pro web TN.cz.

A co se týče lásky, na tu nemá zrovna ani pomyšlení. Nedá se ale říct, by na lásku úplně zanevřela. „Nevím. To je asi moc brzo se ptát. Každopádně teď mám double lásku od Matyáše a Adama.“ Přiznala také, že nečekala tolik podpory, které se jí dostalo.

„Tolik podpory a lásky a pochopení jsem nečekala. Je to taková vlna tsunami ze všech stran. Je to nečekané a člověk najednou vidí, kolik má přátel,“ uvedla pro TN.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články