Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková, KDO TU LŽE? Zpěvačka po prohraném soudu kličkuje jak zajíc

+ Dalších 29 fotografií
GLOSA
GLOSA: Jak již eXtra.cz jako první uvedlo, Tomášovi Plekancovi (36) se podařilo vyhrát v Kanadě nad svou manželkou, když tamní nejvyšší soud uznal, že Lucie Vondráčková (39) neoprávněně zadržuje jejich společné děti v cizí zemi a přikázal, aby se s otcem vrátily do ČR. Zpěvačka hned vyhlásila mediální protiofenzívu, aby si zlepšila reputaci. Jenže její vlastní slova mluví proti ní.

Rozsudek kanadského soudu určil, že Matyáš (7) a Adam (3) patří do Česka. Vzápětí přišla slova hokejistovy ženy, která měla vyznění rozhodnutí korigovat.

„Podle dřívějšího rozhodnutí soudu prvního stupně se měly děti vrátit do ČR bezodkladně. Odvolací soud ale zohlednil zájmy dětí, na které opakovaně upozorňovala paní Lucie Vondráčková, a rozhodl tak, že děti dokončí školní rok, nebudou tedy nyní měnit svůj domov, a do ČR se vrátí až po jeho skončení, “ informovali Top Star právní zástupci Lucie Vondráčkové (39). Ta vůbec v posledních dnech tvrdí, že si vlastně nic jiného nikdy nepřála, než se vrátit na konci školního roku do České republiky.

Podle reportérky magazínu Martiny Jandové, která je s Lucií ve spojení, se synové vrátí do ČR přesně tak, jak údajně bylo Lucií od začátku odletu do Kanady plánováno.

Advokát mluvil jinak

Opravdu?

Zdá se, že tu někdo trochu ohýbá realitu. Kdo to ale je? Posuďte sami.

19. září 2018, tedy více jak dvacet dnů po odletu Vondráčkové do Kanady, se Lucčin právník jednoznačně vyjádřil k tomu, kde chce jeho klientka s dětmi dál žít: V Kanadě.

„Lucie Vondráčková žije s Tomášem Plekancem v Kanadě od roku 2010, narodily se tam (nikoliv v ČR) jejich děti, které v Kanadě prožily s rodiči celý život, mají zde školu, kroužky, zázemí, kamarády a Kanada je fakticky jejich domovem. Obě děti mají české i kanadské občanství… Lucie Vondráčková výslovně prohlašuje, že pokud by s dětmi (a s manželem do této doby) bydlela v České republice, tak by se rozhodně ‚nesoudila‘ v Kanadě, avšak situace je jiná a ona i děti v Kanadě žijí a má zájem zde žít dále,“ uvedl JUDr. Ing. Petr Machálek, Ph.D. v sáhodlouhém prohlášení.

Kanada navždy

9. srpna 2018 citoval iDnes údajná slova Vondráčkové s tím, že „život v Česku neplánuje a chce se vrátit do Kanady“.

„Matyáš má v Kanadě spoustu kámošů. Jsem šťastná, že jsme tady, že pro ně pokračuje život tak, jak začal a na co byli zvyklí. O to mi šlo a jsem fakt šťastná, že to tak teď je,“ říkala v Top Star 11. listopadu.

„Nikdy jsem si (možnost zůstat žít v Kanadě – pozn. red.) moc nepředstavovala, protože jsem myslela, že se spolu jako rodina vrátíme do Čech. Ale za okolností, které teď panují, mi to přijde jako špatný nápad. Je lepší být v prostředí, kde je klid a kluci to znají. Tatínek je může navštěvovat, kdykoli bude chtít. Chci pro ně co nejméně změn. Už tak je všechno dost jinak než dřív,“ vysvětlovala pro Téma v únoru letošního roku.

„Nikdy jsem neměla v plánu to neudělat (nevrátit se do Čech – pozn. red.). Jen teď musím myslet hlavně na naše kluky a ti jsou doma v Montrealu. Uvidíme, jak se rozhodneme dál,“ řekla zase v magazínu Krásná Praha začátkem března.

Hašení požáru?

Ať jsme pátrali, jak jsme pátrali, ani jednou jsme nenašli zmínku o tom, že by se snad Lucie chtěla vrátit do ČR na konci letošního školního roku.

Opravdu tedy návrat plánovala, nebo se nyní jen snaží zmírnit vyznění rozsudku soudu, který podle právničky Tomáše Plekance prohrála?

Mohlo by vás zajímat

Další články