Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková chtěla být za mořskou pannu: Fanoušci ale tvrdí, že vypadá jako ryba

+ Dalších 11 fotografií
mořská panna
Lucie Vondráčková (39) se snaží být neustále pozitivní a šířit kolem sebe dobrou náladu i přesto, že to nemá v poslední době jednoduché. Nedávno zpěvačka nafotila sérii fotek pod vodou, kterými se pochlubila fanouškům na sociálních sítích. Lucie vypadala jako mořská panna, ale některým fanouškům to spojení přišlo hodně bizarní.

Oblíbená zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (39) nezažívá zrovna nejlepší období ve svém životě. Přesto se snaží být pozitivní a soustředit se zejména na své dva syny a práci. Navíc nyní všichni bedlivě čekají na to, zda Lucie potvrdí, kdo je jejím novým přítelem.

Lucie se snaží komunikovat se svými fanoušky prostřednictvím sociálních sítí, kde před nějakou dobou umístila fotky z jejího nejnovějšího focení. Zpěvačka se evidentně měla vžít do role mořské panny a focení probíhalo pod vodou.

Některým lidem ale fotky přišly bizarní a kýčovité. „Tohle se teda moc nepovedlo. Lucie vypadá jako ryba,“ zní jeden z komentářů. „Netancuje, nezpívá, nehraje. Takže dobré,“ zní další komentář, který rozhodne nemůže zpěvačka považovat za pozitivní.

Stejná fotografka, která fotila Vondráčkovou, přitom nedávno fotila podobný styl fotek s herečkou Patricií Solaříkovou. Výsledky fotek herečky z Ulice lidé komentovali velmi pozitivně. „Patricie, vy opravdu zrajete do krásy,“ psali fanoušci. Co myslíte vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články