Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar: Poprvé o tom, jak přesně se dali dohromady

Zdroj: Se souhlasem Petra Vojnara
+ Další 3 fotografie
láska

Nový páreček českého showbyznysu Lucie Vondráčková (41) a Petr Vojnar (45)? Ačkoli tomu někteří nechtějí věřit, vypadá to tak. Dvojice vzájemnou náklonnost a lásku potvrdila, eXtra.cz má navíc informace, jak mezi nimi měla propuknout vášeň.

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar: Kdy to začalo?

Kdekdo by možná čekal, že se na sebe pomalu vrhli hned po natáčení videoklipu pro kontroverzního rappera Raega o lásce, které proběhlo zhruba před třemi měsíci. Ve videu s názvem Potřebuju pauzu si zahráli partnery, Petr Vojnar byl zpěvačce podle pokynů scénáře i nevěrný.

„Ve skutečnosti tam to ještě neproběhlo. Sympatie mezi nimi přeskočily a narostly až ve chvíli, kdy Lucka začala natáčet nové songy ve studiu, s nímž Petr taky spolupracuje. Dost se tam pohybuje, takže začali komunikovat a pověstná jiskra zafungovala,“ tvrdí pro eXtra.cz důvěryhodná kamarádka Lucie.

Vášnivé polibky

De facto tedy vášnivé polibky v klipu musely ještě dvojici stát spoustu přemáhání. I když…

„S pěkným hereckým partnerem se zase tolik přemáhat nemusíte a Petr se intimním nápadům na natáčení vůbec nebránil,“ prozradil s úsměvem účastník příprav videoklipu.

Potvrdil lásku

Sám Vojnar eXtra.cz zprávu o vztahu s Lucií Vondráčkovou oficiálně potvrdil v pondělí krátce poté, kdy s informací přišel web Expres.

„Mohu vám potvrdit, že je to pravda. Jsme s Luckou spolu. Netajíme to a ani jsme to nikdy netajili,“ řekl eXtra.cz nový přítel umělkyně Petr Vojnar. Více se ke svému novému vztahu již nechtěl vyjadřovat.

Tisíce svědků

S absencí skrývání vztahu před světem to nejspíš bude pravda. Podle našich informací se totiž dvojice pohybovala společně ruku v ruce po celé Praze.

„Musely je vidět spolu už tisíce lidí. Chodí spolu po Praze, drží se za ruku, pravidelně vyrážejí na jídlo do Palladia. Nedělali žádné cavyky, neskrývali to. Už si z toho dělali legraci, že když se s někým Lucie vodí za ruku, je to pro lidi tak neuvěřitelné, že ze samého šoku ani nevolali bulvár,“ prohlašuje přítelkyně Lucie Vondráčkové.

Respekt k bývalce

Ani Petr náklonnost ke zpěvačce neskrývá. „Ale kvůli úctě a respektu k bývalé přítelkyni Lence vyloženě nemá potřebu vykřikovat do světa, jak je teď šťastný a podobně. Nechce, aby se jeho ex trápila, nerad by jí ublížil. Vždyť spolu původně plánovali i miminko. I když jim to nevyšlo, chce se k Lence nyní chovat ohleduplně,“ přidal moderátorův známý.

Uvidíme, jak tahle láska dvou zralých hvězdiček showbyznysu bude dál vzkvétat…

Související články

Další články