Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar: Nečekaná pomoc jejich vzkvétající lásce

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar spolu natáčeli už klip Raega Potřebuju pauzu.
Zdroj: Se souhlasem Petra Vojnara
+ Další 3 fotografie
VZTAH

Lucie Vondráčková (41) už nějakou dobu prý randí s moderátorem Petrem Vojnarem (45). Protože je ale také zodpovědnou mámou dvou chlapců, devítiletého Matyáše a šestiletého Adama, pro rozvíjení vztahu na jeho začátku určitě nebylo tolik prostoru. Jedna původně nechtěná věc ale nakonec zamilované dvojici paradoxně pomohla.

Lucie Vondráčková musí děti střídat

Zpěvačka Lucie Vondráčková totiž oba syny vychovává formou střídavé péče s jejich otcem, hokejistou Tomášem Plekancem. Půlku měsíce jsou malí pánové u maminky, půlku u tatínka, což víme díky vyjádření bývalé sportovkyně Lucie Šafářové. Pravděpodobně se kluci u rodičů střídají ob týden.

V létě si většina rozvedených rodičů se střídavou péčí domlouvá rovnou celý měsíc najednou, aby s dětmi mohli jet například na delší dovolenou.

Jestli to tak má i hvězdná dvojice, to s určitostí nevíme, ale leccos napovídá Instagram Plekancovy partnerky.

Červenec s tátou

Sympatická bývalá tenistka už před 6 týdny ukazovala fotky z dovolené u horského jezera a po dalších třech týdnech na stejném místě sdílela status, v němž popisovala desítky aktivit, které na letních prázdninách provozovali. „Nuda nebyla. #dovolenasdetmi… Jen my asi budem potřebovat dovču, že?“ označila v příspěvku Tomáše Plekance.

Snímky malých Plekanců žádné neukazovala (rodičům to zakázal soud a i tenistka to respektuje). Pokud však šlo o děti a ne o jedno dítě, Leontýnku, je jasné, že hokejista tatínkoval i s chlapci, které má s exmanželkou.

Petr Vojnar si Lucie užil

Vypadá to tedy, že minimálně celý červenec měli Lucie Vondráčková a spíkr Petr Vojnar čas jen pro sebe. Je jasné, že zpěvačce se po jejích chlapečcích velmi stýskalo, to by určitě nerozporoval ani její největší kritik, ale když už to nijak jinak nešlo, páreček měl alespoň dostatek prostoru pro rozvíjení počínající lásky.

Nyní už jsou obě mrňata určitě zase zpátky u maminky a Lucie tak nemá tolik času s Petrem se vídat. Oba ale jistě žijí ze všech zážitků z července, který musel být velmi intenzivní, když se Vondráčková na počátku srpna ke své lásce hrdě přihlásila.

Související články

Další články