Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lucie Vondráčková a její jmění za 33 milionů: Další byt, v centru Prahy za horentní sumu

Lucie Vondráčková nečekaně dostala dar za miliony.
Zdroj: reprofoto Google Mapy/Street View, Sam Dolce
+ Dalších 14 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Lucie Vondráčková (40) sice neměla koncert tak dlouho, že si na ten poslední snad už ani nepamatuje, a i kvůli pandemii se zpěvu nemůže věnovat tak moc, jak by si přála, přesto je pro ni tento rok víc než plodný. Od ledna už totiž získala majetek za částku přesahující 33 milionů korun.

Lucie Vondráčková a nečekaný dar

Zpěvačka, která se v posledních měsících věnuje především vydávání videoklipů (ty ji ale neuživí), si na rozdíl od mnoha jiných umělců ani v této době nemůže stěžovat na nedostatek financí.

Naposledy jí v červenci do klína spadl pěkný majetek v centru hlavního města, rodiče jí totiž dle údajů z darovací smlouvy věnovali jeden ze svých bytů.

Miliony jen tak

Nová bytová jednotka Lucie Vondráčkové (40) se nachází v klidném domě poměrně blízko pražského Národního divadla. Podle propočtů z katastru nemovitostí má 33 metrů čtverečních, takže by mohlo jít o garsonku nebo ateliér. A na základě hrubého odhadu on-line kalkulačky cen bytů, která částky určuje dle přesné adresy, by ho zpěvačka mohla nyní prodat až za 5,7 milionu korun.

Další majetek

Lucie Vondráčková přitom již léta ve stejné části Prahy, na Novém Městě, vlastní byt o velikosti 96 metrů čtverečních, k tomu si samozřejmě nedávno pořídila i pozemek s dvěma domy na pražské Libuši (24 milionů). Platila ho z peněz (28 milionů), které získala za darovaný byt od exmanžela Tomáše Plekance (37).

Slavný už je i další její letošní přírůstek do sbírky nemovitostí, sklep za zhruba tři miliony na pražském Újezdě

Zbohatne ještě víc?

Nemusí jít ale o poslední převod v rámci rodiny. Otec s matkou Lucie vlastní ještě řadu dalších nemovitostí v Praze i mimo ní a tak je možné, že se ze zpěvačky časem stane ještě bohatší papírová milionářka…

Související články

Další články

Nejnovější kauzy