Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lucie, takhle že vypadáš šťastná? Vondráčková nedokáže skrýt OBŘÍ ZKLAMÁNÍ!

Lucie Vondráčková
Zdroj: Facebook L. Vondráčkové
+ Dalších 32 fotografií
ŘEČ TĚLA
Její ústa hovoří o štěstí, ale tělo, gesta a grimasy ukazují něco úplně opačného. Zpěvačka Lucie Vondráčková (39) se tři dny po rozsudku kanadského soudu, který synům definitivně zamezil možnost zůstat v Kanadě, poprvé ukázala před fanoušky. A hlavně její tvář ji zradila, když se snažila namluvit obdivovatelům, že je v pohodě.

„Už se na vás těším v Čechách. Ještě tady máme možnost dokončit školní rok. To byl můj sen, který se splnil, takže jsem šťastná za kluky,“ tvrdila Lucie Vondráčková (39) ve videu na svém Facebooku. Při tom ale smutně zírala do prázdna, vzdychala a vůbec na ní bylo všemožně poznat, jak moc je zklamaná.

Všimli si toho i ti, kteří ji mají rádi.

„Lucinko, je na vás vidět, že nejste úplně ok, ale je úžasné, jak dovedete dávat druhým úsměv a radost. Držím palce a věřte, že zase bude všechno v pořádku. Chce to čas,“ myslí si Dagmar.

„Lucko, ale moc šťastná asi nejste podle hlasu,“ všimla si i Jana, která své idolce přeje hodně štěstí. A obě dvě nebyly samy. Lucie skutečně ve videu vypadá všelijak, rozhodně ale ne šťastně.

Aby také byla. Soud oznámil, že uznává takzvanou návratovou žalobu otce Tomáše Plekance, který si stěžoval, že matka děti neoprávněně zadržuje v cizím státu bez jeho souhlasu.

Na to konto pak právníci Vondráčkové v oznámení naznačili, že jejich klientka vlastně vyhrála, protože se prý vždy chtěla vrátit do Česka. To však razantně za nepravdu označila jak Tomášova právnička, tak sám Plekanec. Podle nich si u soudu jasně zaznělo, že Lucie chce s dětmi zůstat v Kanadě napořád.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy