Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Lucie Šafářová vyrazila na první procházku s Leontýnkou a popsala pocity po porodu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
vycházka
Od porodu dcerky Leontýnky uběhl už týden. Lucie Šafářová (32) si na druhý svátek vánoční vyrazila na první procházku s kočárkem. Nechyběl pyšný tatínek Tomáš Plekanec (37), který Lucčiny první kroky za kočárkem zaznamenal na mobilní telefon. Bývalá tenistka si také posteskla, že je v prvních dnech v roli maminky velmi unavená.

Lucie Šafářová je už pár dnů novopečenou maminkou. Před týdnem porodila dcerku Leontýnku, která se má čile k světu. Ve čtvrtek vyrazila celá rodinka na první procházku s kočárkem. Pobyt na vzduchu čerstvé mamince prospěl. První dny po porodu jsou náročné pro každou maminku a Šafářová se netají tím, že ji trápí únava.

"Tak přemýšlím, čím se člověk nakopne z té únavy, když při kojení bych také neměla a ta bez kofeinu to moc neumí," posteskla si Lucie a přiložila snímek se šálkem kávy.

Pyšní rodiče se narozením dcerky pochlubili na sociální síti a prozradili, jak se domluvili na jménu. „Shodli jsme se. Když se jednalo o jméno, tak jsme se stejně shodnout museli. Nějak to prostě vyplynulo. Vybrali jsme několik jmen a pak udělali finální volbu,“ uvedl hokejista.

Lucii přejeme v prvních dnech a týdnech spoustu sil, trpělivosti a pokud možno trochu spánku. Oporou sportovkyni je jistě partner Tomáš Plekanec (37), který byl už před narozením Leontýnky dvojnásobným tatínkem. S Lucií Vondráčkovou má dva syny Adama a Matyáše.

Související články

Další články