Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Lucie Šafářová už má skoro dostavěno: Její nový pražský dům září novotou

Lucie Šafářová už má skoro dostavěno: Její nový pražský dům září novotou
Zdroj:
+ Dalších 16 fotografií
STAVBA
Ještě před rokem a půl byl pozemek v pražském Radotíně, který si nedávno zakoupila Lucie Šafářová (33), úplně prázdný, nyní, krátce před létem, už by se do něj mohla s přítelem Tomášem Plekancem (37) a dcerou Leontýnkou rovnou nastěhovat. Kdyby tedy chtěli. Jak stavba pro bývalou špičkovou tenistku vypadá před finálními úpravami?

Progres

Již je to dlouho, kdy si Lucie Šafářová (33) část pozemku pro dvojdomek pořídila. Dlouho se pak sice nic nedělo, v lednu letošního roku ale už na místě stála dvě patra

Po pěti měsících už je hrubá stavba komplet hotová, nechybí okna, garážová vrata, nebo všechny vývody na střeše.

Finišuje

Nějaké dodělávky zbývají na úpravách okolního terénu a hlavně uvnitř, ale předávka by podle našich odhadů mohla proběhnout nejpozději do konce července, ne-li mnohem dřív.

Svému rodnému Brnu až za hrob věrná Lucie by mohla pomalu balit kufry. Jenže k tomu nemá důvod. Bydlí v moravské metropoli a když potřebuje pobýt v Praze, s Tomášem Plekancem (37) mají společné zázemí v luxusním bytě v Dejvicích V nedalekém Kladně má zase „Pleky“ dům.

Proč stavěla

Pořízení radotínského domu má jasné vysvětlení.

„Jde o investiční projekt, nemám v plánu tam bydlet. Byla to investiční nabídka od společného známého (s majitelem vedlejšího pozemku hokejisty Petra Vampoly – pozn. red.). Žádné budoucí hnízdečko lásky podle spekulací,“ prozradila nám pravděpodobně budoucí paní Plekancová už před časem.

Je otázka, nakolik úspěšná s prodejem bude během koronavirové krize, třeba se jí ale podařilo nemovitost „střelit“ ještě před ní.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy