Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lucie Šafářová slavila: Prozradila, jaké byly narozeniny a jakého dárku si nejvíc váží

Zdroj: Archiv Lucie Šafářové
+ Další 4 fotografie
oslava
Před pár dny oslavila maminka malé Leontýnky Lucie Šafářová 33. narozeniny. Kromě záhadného prstýnku na jejím prsteníčku, o němž se spekuluje jako o zásnubním, bývalá tenistka prozradila, jak její oslava narozenin probíhala. Jelikož porodila teprve před dvěma měsíci, na příliš bujarou párty to nebylo, i tak si ale své narozeniny s tím největším dárečkem užila.

Lucie Šafářová (33) se na sociální síti pochlubila krásnými dorty, které k narozeninám dostala, a popsala, jak její oslava proběhla. Pro Lucku, jakožto pořád ještě čerstvou maminku, je tím největším dárkem její malý uzlíček.

Oslava bez alkoholu

„Kristova léta oslavena… Jako kojící maminka to žádná velká párty nebyla, tak jsem to vynahradila kouskem dortu navíc! Ten největší dárek už stejně mám!“ napsala ke snímku, kde se směje od ucha k uchu. Kromě největšího dárečku, její dcerky Leontýnky, možná dostala od partnera Tomáše Plekance (37) také velmi vážený dar. Na prsteníčku se jí totiž na oslavě blyštil stříbrný prstýnek, čehož si fanoušci nemohli nevšimnout.

Svatba nebude?

V minulosti se Lucie sice nechala slyšet, že si rozvádějícího Plekance brát nechce, v tomto případě ale platí známé pořekadlo Nikdy neříkej nikdy! Zamilovaná dvojice si spolu buduje hnízdečko lásky v pražských Dejvicích a v prosinci do jejich života přibyla dcerka Leontýnka. Jestli se dočkáme veselky dvou někdejších vrcholových sportovců, ukáže až čas. V případě Lucky a Tomáše, kteří od začátku svého vztahu neztrácí s ničím čas, bychom se mohli dočkat už brzy.

Otázkou zůstává, jestli ve svatbě překáží Lucčina nevole anebo jestli je jediným problémem, že je hokejista ještě stále ženatý s Lucií Vondráčkovou (39).

Související články

Další články