Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Šafářová pro eXtra.cz: PRAVDA O MÉM HNÍZDEČKU LÁSKY S PLEKYM!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 21 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Konečně promluvila! Tenistka Lucie Šafářová (32) se vyjádřila ke spekulacím o jejím novém údajném bydlišti. Překvapilo ji totiž, jak česká média získala jistotu, že ví, kam se s Tomášem Plekancem (35) nastěhuje. Máme její exkluzivní vyjádření!

Už několik týdnů plní stránky médií zmínky o tom, že koupila miniaturní pozemek v pražském Radotíně. Na něm a vedlejším pozemku nyní probíhá stavba dvojdomku. Bylo až zvláštní, jak se někteří chytali toho, že právě na takovém místě by sportovní multimilionáři mohli žít.

Nedalo nám proto a zeptali jsme se Lucie, jestli se chce ke spekulacím vyjádřit. A překvapila nás přímou odpovědí.

„Dobrý den, je to má soukromá věc, ale vzhledem k těm spekulacím okolo bych to ráda uvedla na pravou míru. Jde o investiční projekt, nemám v plánu tam bydlet,“ uvedla pro eXtra.cz tenistka.

Kde bude fakt bydlet

Potvrdila tak beze zbytku informace našeho serveru, který stejnou zprávu přinesl jako jediný už před časem.

A pokračovala.

„Byla to investiční nabídka od společného známého (s majitelem vedlejšího pozemku hokejisty Petra Vampoly – pozn. red.). Žádné budoucí hnízdečko lásky podle spekulací,“ dodala Lucie Šafářová.

Mezitím vyšla najevo další zajímavá informace. Lucie je dle katastru nemovitostí nabyvatelem bytu 5+kk v pražských Dejvicích, který ale dle našich zpráv měl ve skutečnosti koupit Tomáš Plekanec. Právě tam chce hokejista bydlet se svými dětmi, pokud se je opravdu podaří získat zpět do ČR z Kanady.

Související články

Další články