Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Lucie Šafářová odtajnila pohlaví miminka: Už nikdy nechci být těhotná, 4 děti stačí

Půvabná Lucie Šafářová promluvila o vztahu s Tomášem Plekancem.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
těhotenství

Bývalá tenisová hvězda Lucie Šafářová (35) a hokejista Tomáš Plekanec (39) se koncem minulého roku pochlubili, že v květnu očekávají příchod druhého dítěte. Budoucí dvojnásobná maminka deníku Super.cz prozradila, zda nosí pod srdcem chlapečka nebo holčičku.

Lucii Šafářové a Tomáši Plekancovi by se měl druhý potomek narodit v květnu. Bývalá tenisová hvězda se pro deník Super.cz svěřila s informací, že se její dvouletá dcera Leontýnka dočká třetího bratříčka.

"Bude to chlapeček a Býk. Jméno ještě nevíme, to se teprve řeší," prozradila se slovy, že je to kluk jako buk. "Těšíme se na chlapečka, je to jasnej kluk a je tam jeden, sám," odpověděla na dotaz, zda je možné, že třeba čeká dvojčata. "Ne, to bych se asi zastřelila," smála se.

Miminko jsme chtěli

Dalšího potomka si Lucie a Tomáš přáli, rodina tak bude po narození syna kompletní. "Další dítě jsme určitě chtěli, ale miminko moc naplánovat nejde," svěřila se s tím, že další potomky už v plánu nemá. "Čtyři děti stačí. Už nechci být nikdy těhotná," dodala.

Hokejista Tomáš Plekanec má z předchozího vztahu s Lucií Vondráčkovou syny Matyáše a Adama, které má v péči pár dní v týdnu. S Lucii Šafářovou mají dceru Leontýnku, která se dočká třetího bratříčka.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy