Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lucie Šafářová je těhotná. Radostnou zprávu potvrdil Tomáš Plekanec

Zdroj:
+ Dalších 12 fotografií
Překvapení
Lucie Šafářová (32) se ještě před nedávnem proháněla po tenisovém kurtu a nyní své fanoušky překvapila radostnou novinkou. Se slavným hokejistou Tomášem Plekancem (32) čekají miminko. Konečně tak potvrdili těhotenství, o kterém se už několik týdnů mluví.

O Tomáši Plekanci bylo poslední dobou hodně slyšet, a to především kvůli rozvodovému řízení, které se nyní táhne s matkou jeho dvou synů a zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (39).

Hokejista si tím ale nenechal narušit osobní život a když se mu jedno manželství rozpadlo, začal budovat druhou rodinu. S přítelkyní Lucií Šafářovou, která se během dubnového tenisového turnaje ve Stuttgartu dostala až do finále, oznámili přes Magazín DNES, že spolu čekají miminko. Potvrdili tak zprávu, kterou jsme vám přinesli před několika týdny na webu eXtra.cz.

I přesto, že Tomáš stále není rozvedený s Vondráčkovou, s miminkem nechtěli čekat. "V určitou chvíli jsme si řekli, že dítě chceme, a dál jsme tomu nechali volný průběh. Samozřejmě by bylo snazší, kdyby byl Tomáš rozvedený. Takhle si to asi žádná holka nevysní. Ale i já znám lidi, kteří se rozváděli tři roky. Nebo pět," uvedla Šafářová. "Kdybychom byli mladší, možná bychom počkali. Ale je mi dvaatřicet a spoléhat se na to, že se to pak hned podaří...," dodala Lucie

Tenistka se také zmínila o tom, že Tomášovým synům rozhodně nechce nahrazovat matku, protože tu budou mít vždy jen jednu, ale že se s nimi od začátku snaží mít dobrý vztah.

"V žádném případě to není tak, že si s Luckou zakládám novou rodinu a starou opouštím. Manželství nevyšlo, to se stává. A než mít jednu rodinu, kde to neklape, je přece lepší vytvořit novou, funkční. A do ní budou kluci samozřejmě patřit taky," sdělil Plekanec a dodal, že dva kluky má a nyní by rád měl holčičku. Dokonce už i vybírají jména. Pro holčičku mají tři favority a pro chlapečka dva. Prozatím ale miminku říkají jen Čip.

Související články

Další články