Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Lucie, PROČ? Vondráčková má další průšvih: PODIVNÝ PODVOD NA DIVÁKY!

+ Dalších 28 fotografií
GLOSA
GLOSA: Buď je v tom nevinně a pomalu lhářku z ní udělal někdo jiný, nebo se svými fanoušky hraje nepěknou hru vědomě! Ty nejvěrnější totiž Lucie Vondráčková (38) už nějakou tu dobu láká na to, jak si v digitálním obchodě iTunes firmy Apple budou moci pořídit její film The Perfect Kiss. To se ve středu šestého února stalo. Lucie ale své obdivovatele zapomněla upozornit na to, že pokud si snímek pořídí, nebudou mu vůbec rozumět.

„The Perfect Kiss už brzy pro vás v Evropě ke stažení na iTunes,“ napsala si Vondrajda (38) na svůj Facebook koncem ledna. To se stalo skutečností, ale kdo je žádostiv po „oscarovém“ výkonu Lucie, ten asi bude hodně zklamán.

Producenti totiž film uvolnili pro Českou republiku pouze v angličtině se skrytými anglickými titulky. A to přesto, že snímek v Česku v pár kinech pro celkově necelou pětistovku diváků běžel s dabingem. Ani české titulky film neobsahuje. To Lucka nevěděla, nebo se jen „zapomněla“ zmínit? Kdo by už stihl naletět, má ještě naději, že mu Apple na vyžádání peníze vrátí.

A proč vůbec film neobsahuje dabing? Práva na něj má podle našich informací vlastnit bývalý kamarád Lucie Stanislav Dvořák, který se nyní s režisérkou The Perfect Kiss hádá o peníze, jež mu má podle něj dlužit právě četařka Babinčáková z Tankového praporu. Zvláštní, že mu za dabing produkce nezaplatila. Bez českého znění totiž spousta Čechů stále ještě odmítá sledovat zahraniční filmy.

Zmar a hrůza

Film lze v obchodě koupit za 299 korun, což je za podobný film, navíc bez české podpory, naprosto přepálená cena. Takovou částku si kolikrát ve stejném obchodě nedovolí nastavit ani Marvel se svými komiksovými hity za stovky milionů dolarů. The Perfect Kiss jde také půjčit za 79 korun, ale podle názoru našeho reportéra by i to byly úplně vyhozené peníze.

Redaktor eXtra.cz se na hojně kritizovaný biják podíval, moc hodnotit ho ale nechce. Aniž by chtěl být za každou cenu kritický, nedá se jinak: film v něm zanechal stejný dojem, jako kdyby hodinu a půl sledoval čísi šťourání se v nose nebo vybírání popelnic. Film není ani trochu zábavný, ani Lucie Vondráčková v něm není dobrá, jen se pitvoří a má přehnané reakce úplně na všechno, což ale komedii samo o sobě nedělá. Snímek by musel mít hlavně dobrý scénář. Ten Adamcové na autora textu působil spíš tak, že ho Martina Adamcová snad psala pod vlivem bůhvíčeho, zato hodně silného.

Technicky však snímek, jenž má na ČSFD ponižujících 12 procent a je tak 126. nejhorším filmem všech dob, není zas až takový průšvih, jak se objevovalo v recenzích po loňském uvedení v kinech.

Jestli se ale The Perfect Kiss přes to všechno v Kanadě lidem skutečně líbí, jak odvážně tvrdí jeho režisérka, musíme obyvatele zaoceánského státu hořce politovat, protože by to znamenalo, že nemají absolutně žádný vkus…

Mohlo by vás zajímat

Další články