Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Lucie přišla po 16 letech s novým singlem: Fanoušci se šklebí na devadesátkovou nudu

Lucie přišla po 16 letech s novým singlem: Fanoušci se šklebí na devadesátkovou nudu
Zdroj: youtube
+ Další 3 fotografie
Kapela Lucie odhalila dlouho očekávanou novinku. Po dlouhých 16 letech vyšla na pódia v celé své sestavě a nyní vyslala do světa i dlouho očekávaný nový song. Členové kapely věří, že se bude jednat o letní hit, který fanoušky nezklame.

Kapela Lucie se dala opět dohromady a po velké pauze začala pracovat na nových materiálech. Před rokem a půl započala tvorbu na novém albu, které nese název EvoLucie Nyní Lucie vyslala ven pilotní singl: Takhle tě mám rád Písnička o svatbě má být takovým letním hitem.

Skladba má i svůj oficiální videoklip, který je plný emotikonů, a kapela se v ní vrací v sestavě David Koller, Robert Kodym, P.B.Ch. a Michal Dvořák

Na nové nahrávce se podepsal baskytarista P.B.Ch. jako autor hudby, text složil společně s Robertem Kodymem.

Členové kapely se nebojí, že by snad skladba neuspěla. „Lidé se v dnešní uspěchané době potřebují více odreagovat,“ tvrdí členové Lucie.

Posluchači jsou však poněkud rozpolceni a nad novou písní povytahují obočí. Podle jejich slov se jedná o takový nemastný neslaný průměr. Někteří i přitvrdili a nazvali skladbu devadesátkovou nudou, která v tomto století asi nikoho nenadchne. Uvidíme, s čím tedy přijdou pánové v následujících měsících.

Na konci roku se každopádně příznivci Lucie mohou těšit na jejich plánované turné po celé republice.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy