Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lucie předvedla v Peče celá země naprosté fiasko: Nezvládla knedlík ani dort a po zásluze letěla

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 17 fotografií
peče celá země
S blížícím se finále Peče celá země by se dala očekávat nervozita a rivalita. Pravda je podle soutěžících ale právě opačná. V dnešním díle jsme mohli vidět partu nadšených pekařů, kteří se nejdříve utkali v osobní výzvě. Měli přesně dvě hodiny na to, aby připravili pokrm, který porotu odrovná. Jako poslední úkol museli udělat typický letní dezert, který nebyl nic jednoduchého. Jak si dnes kuchtíci vedli?

Soutěžící z kulinářské show Peče celá země sice tvrdí, že se mezi nimi prohlubují vztahy a navzájem se spolu kamarádí, ale dnešní díl byl mnohem vypjatější než všechny ostatní. První výzva se nesla v duchu ovocných knedlíků.

Na první pohled si někteří řeknou, že jde o jednoduché jídlo. Soutěžící se ale pěkně zapotili. „To budu mít přeslazené,“ panikařili těsně před koncem. Dnes hned v prvním kole zazářil Jenda. „Tohle, to je už profesionální práce. Klidně bych si to představila jako jídlo někde v restauraci,“ hodnotila porotkyně Mirka Jendův výsledek.

Soutěžící Lucie knedlíkovou výzvu nezvládla a rozplakala se. „Vaše volba nebyla šťastná,“ zněl verdikt poroty.

V dalším kole se kuchtíci museli poprat s technickou výzvou. „Flambování se nebojím,“ byl si jistý od začátku Jenda. Jenomže tahle výzva skutečně nebyla jednoduchá. Prakticky nikdo ze soutěžících si vůbec nevěděl rady.

Výsledek podle toho také vypadal. S flambováním neuspěl nikdo s výjimkou Petry, která zazářila. Moderátoři Tereza Bebarová (44) a Václav Kopta byli opět sehraní jako koneckonců každý díl. Rozhodování bylo tentokrát obtížné.

Lucie z kola ven

Poslední úkol, dort Pavlova, splnila podle slov poroty Anička, Pavlína nebo Petra. Pavlova je dort z pečeného krému ze šlehaných bílků, zdobený šlehačkou a ovocem populární zejména v Austrálii a na Novém Zélandu.

Naopak s dortem Pavlova zcela pohořela Lucie. Sympatické soutěžící dnes štěstí nepřálo. Pět pekařů, ale jenom čtyři postupová místa. Podruhé za sebou se pekařem týdne stala Pavlína. Bohužel Lucie nakonec musela soutěž opustit. Dobrá pekařka, která ale neobstála v silné konkurenci.

Související články

Další články