Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Lucie, postrach ulice slaví narozeniny: Jak dnes vypadá dětská herečka Žaneta Fuchsová

Zdroj: csfd
+ Další 4 fotografie
Poznáte jí?
Žaneta Fuchsová, jinak známá i ze snímků o postrachu Lucii, se od dob své dětské herecké kariéry změnila k nepoznání. Dnes slaví sedmačtyřicáté narozeniny a mnozí by ji ani nepoznali. Dětská herečka pověsila řemeslo, díky kterému se proslavila, už dávno na hřebík.

Žaneta Fuchsová, která byla svého času jednou z nejznámějších dětských hereček, se natáčení už dávno nevěnuje. Její kariéra skončila rokem 1989, kdy si zahrála ve snímku Pan Tau. Od té doby se objevila jen ve dvou drobných seriálových rolích.

Málokdo však poznal, že je to ona, vypadá teď totiž docela jinak! Pokud Žanetě něco z dětství zůstalo, je to její šibalský úsměv. Jako dítě byla obsazována do role malých rebelek a právě její mimika z ní ve filmech udělala skutečný postrach. Pokud jste zvědaví, jak Žaneta vypadá dnes, v galerii naleznete fotografie, na kterých se sešla i se svým filmovým bratrem Milanem Šimáčkem.

V současné době pracuje jako asistentka režie a pomocná režisérka.

Související články

Další články