Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Lucie od Bohuše vyzradila detaily svatby: Místo, kde si řeknou ANO, je jako z pohádky

V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila Lucie o detailech svatby.
Zdroj: Se souhlasem L. Palkaninové / koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
rozhovor

Svatba zpěváka Bohuše Matuše (47) a jeho vyvolené Lucie Palkaninové (17) už klepe na dveře. Veselka se uskuteční již v květnu na krásném místě zvaném Krtkův svět v Praze. V rozhovoru pro eXtra.cz budoucí paní Matušová prozradila detaily svatby a pohádkové místo konání obřadu. Promluvila o šatech, obavách, zvycích, které dodrží, i svatebním dortu.

Půvabná budoucí manželka zpěváka Bohuše Matuše Lucie Palkaninová se nedávno stala maminkou jejich rozkošné dcery Natálky, která roste jako z vody.

Zanedlouho se uskuteční den, na který se podvědomě celý život těší téměř každá žena, a to ten svatební, který se bude konat v květnu. V rozhovoru pro eXtra.cz Lucie prozradila, jak se na svůj den D těší, avšak prozradila i své přirozené obavy. "Moc se těším, ale nervózní samozřejmě jsem. Kdo by nebyl?! Pořád se mi zdá, že jsem zaspala, zakopla, ztratila prstýnek. Ale věřím, že to bude krásné a nic se nepokazí."

Před obřadem mě určitě neuvidí

Říká se, že když vidí budoucí manžel svou snoubenku ve svatebních šatech ještě před obřadem, tak to přináší velkou smůlu. Jak to bude mít Lucie s Bohušem? A budou se držet nějakých tradičních zvyků? "Před obřadem mě určitě neuvidí. Rýži po nás nikdo házet nemusí, ale většinu ostatních zvyků určitě dodržíme," svěřila se.

Vysněné šaty

Svatební šaty mají pro nevěsty velký význam, proto jsme se Lucie zeptali, zda ty své vysněné již našla. "Ano, našla. Zaujal mě salon San Verità, kde mají opravdu velký výběr a nádherné šaty. Přivezli mi je až domů na vyzkoušení. Přiznám se, že to bylo těžké, protože se mi u nich líbilo všechno. Moc děkuji úžasné paní Marcele Léblové, která mi pomohla vybrat ty nejkrásnější. Dokonce mi zařídila i moc šikovnou a milou vizážistku Kristýnu Hanákovou. Díky nim si budu připadat jako princezna!"

Nejen svatební kytice, ale také dort patří mezi typické svatební atributy, na kterých si dávají snoubenci záležet, proto i Lucie s Bohušem pečlivě vybírali. "Dort jsme vybrali z dortyvsem, kteří umí ty nejkrásnější svatební dorty, které jsme viděli. Už se na něj moc těšíme! Já jsem milovník dortů, tak doufám, že zbude i na ostatní," popsala úsměvně.Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy