Jen co se provalilo, že se Lucie Borhyová (37) rozešla se seladonem Michalem Hrdličkou (26), tak se kolem prsaté blondýnky začali točit movití a vlivní muži. Zatím na jinou chlapskou náruč nemá samozřejmě ani pomyšlení. Ale jednou to zklamání přebolí a pak Lucka bude opět svolná někoho milovat.

My se tak nad tím v redakci eXtra.cz pozastavili a napadlo nás 6 mužů, kteří by v budoucnu mohli nahradit nevěrného Hrdlu. Proč by to měli být zrovna oni?

1. Leoš Mareš (39) Sice je momentálně moderátor zadaný (a prý šťastně) s módní redaktorkou Monikou Koblížkovou. Ale s Lucií je pojí víc, než si myslí. On je nejlépe vydělávající moderátor a ona díky tomu, že působí 17 let na televizní obrazovce, tak se pyšní obrovskou oblibou u diváků. O své profesi by si mohli vyprávět jako nikdo jiný a co kdyby se jednou takové kafe a přátelské povídání protáhly až do ranních hodin. Lásku a chemii člověk prostě neovlivní.

2. Petr Suchoň (31) Co si budeme povídat, ale koho po trapném rozchodu s milovaným protějškem nikdy nenapadla sladká pomsta? Určitě každého, jen si sáhněte na srdce. I Lucka je holka z masa a kostí, proto by se nebylo čemu divit, kdyby se jí v hlavě urodil pekelný plán, jak tu potupu vrátit nevěrníkovi a ještě ho připravit o kamaráda. Michalův kolega má také rád krásné ženy a asi by to Lucii nedalo tolik práce, aby ho svedla, vnady na to má. A s úsměvem na rtech by pomstu mohla Hrdličkovi naservírovat na zlatém tácu, teda spíš na nahém Suchoňovi.

3. Jaromír Jágr (43) Byly časy, kdy si hokejista s moderátorkou byli velmi blízcí. Prožili spolu sice jen dvouměsíční románek, ale o to intenzivnější, plný vášnivého a nezkrotného sexu. Chemie tam určitě stále ještě bude dřímat, a jak se říká, stará láska přece nerezaví. Navíc oba dost dospěli, už i Jarda pomýšlí na rodinu a spokojený rodinný krb. To je to, co mu krom sexu může Lucka s přehledem nabídnout. Sama taky touží po tom, aby mohla o muže svých snů pečovat.

4. Karel Janeček (42) Geniální matematik sice nedávno vstoupil do chomoutu, ale proč se kvůli tomu znepokojovat? Miliardář je znám tím, jak vyznává mnohoženství, a rozhodně by mu nevadilo, kdyby ho i Lucka obšťastňovala v jeho harému. I když to v Čechách není povolené, tak to Karlovi nebrání randit s více ženami. Přeci už jen konvertoval k islámu a tam by ho ještě blahořečili. Jen si nejsme jisti, jestli by to rodinně založená Lucka zcela vydýchala a nedošlo by spíš k dívčí válce.

5. Jakub Vágner (33) Sice se rybář může zdát jako skvělá partie, pochází z bohaté rodiny, sám si vydělává peníze rybařením. Ale přesto patří asi mezi největší zoufalce, který by za každou cenu bral jakoukoliv ženu. Žádná nechce sdílet lože s někým, kdo kvůli rybaření v nebezpečných vodách může být prošpikovaný nemocemi, nehledě na to, že se chová jak přerostlé dítě. Ale jako „přestupní stanice“, než by se Lucka oklepala z drsného rozchodu a pak konečně našla toho pravého, by možná zas tak k zahození nebyl. Jakub by se rád nechal sám chytit na udičku.

6. Felix Slováček (72) Muzikant je snad promiskuitnější než Karel Janeček a to už je co říct. Tak proč jsme označili zrovna jeho? Tak Dáda ho asi brzy opustí, tedy když se „probere z té diskotéky“, tak bude potřebovat sdílnou náruč a rameno, kde se bude moci vyplakat. To mají s Lucií momentálně společné. A proč tohle vše nehledat u zlomené ženy, se kterou se můžou utěšovat navzájem? Ale moc nevěříme tomu, že by Lucka byla až tak zoufalá a chtěla si zahrát na Felixův „klarinet“.